Vai zini, ka ir cilvēki, kam ir alerģija pret darba apģērbu? Izrādās – to var labot!

Laikā, kad zinātne attīstās arvien straujāk, viens no būtiskākajiem faktoriem ir domāt globāli -  attīstot ilgtspēju gan biznesā, gan vidē mums apkārt. Uzņemoties atbildību par resursiem, kas tiek izlietoti, lai ražotu produktus, kas atvieglo mūsu ikdienu, mēs nonākam pie jauniem un inovatīviem risinājumiem, kas atstāj pozitīvu ietekmi uz pasauli un vidi mums apkārt.

Viens no izaicinājumiem ir šādu produktu virzība tirgū, pārliecinot klientus sākt domāt ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā. Sajust, ka katrs no mums ir atbildīgs par kopējo ietekmi uz vidi mums apkārt. Arī darba apģērbu izvēlē…

Kādus jaunākos risinājumus darba apģērbu jomā piedāvā SIA “Hards”?

Produkts, ar ko vēlamies iepazīstināt, ir darba apģērbs, kas tiek izgatavots no ekoloģiski tīriem materiāliem.  SIA “Hards”, kā ekskluzīvs dīleris zīmolam Grizzlyskin®, Latvijā piedāvā nebijušu un jaunu skatījumu uz darba apģērbiem.

Arvien vairāk uzņēmumi kā vienu no savām prioritātēm nosaka vides pārvaldības standartu ieviešanu. Uzņēmuma saudzīga attieksme pret apkārtējo vidi – taupīga uzņēmuma resursu un godprātīga dabas bagātību izmantošana – bieži kļūst arī par nozīmīgu mārketinga un sabiedrisko attiecību veidošanas iespēju.

Jaunā zīmola Grizzlyskin® kolekcija, kuras ražošanā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, atbilst ilgtspējīgas domāšanas veicināšanai. Apģērbs no Tencel® auduma ir dabiskas izcelsmes, jaunās paaudzes šķiedras, kas iegūta no eikalipta koksnes celulozes. Koksne nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem un stādījumiem. Ražošanas cikla analīzes rezultāti apstiprina, ka Tencel® audums ir videi draudzīgāks pat salīdzinājumā ar jebkuru kokvilnu. Tā šķiedras sadalās neatstājot ietekmi uz vidi un mūsu planētu. Šis produkts ir ar augstu pievienoto vērtību.

Ko iegūst lietotājs jeb uzņēmuma darbinieks?

Patiesībā ieguvēji ir abi. Izmantojot kvalitatīvus, ergonomiski pareizi izgatavotus darba apģērbus, uzņēmējs ceļ sava darbinieka darba ražīgumu. Tas ir apģērbs, kas nerada diskomfortu, bet, tieši pretēji, veicina darbinieka labsajūtu, netraucē ikdienas darba procesu veikšanā un pat paātrina tos.

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku ir alerģiski un jūtīgi pret apkārtējās vides izmaiņām. No šīs unikālās Tencel® šķiedras ir iespējams izgatavot antialerģisku, cilvēkam un apkārtējai videi draudzīgu apģērbu. Tencel® audums elpo un izvada mitrumu par 50% efektīgāk kā kokvilna. Galvenā šķiedru priekšrocība – kad no ādas izdalās mitrums, tas nonāk šķiedrā un nekavējoties tiek absorbēts, līdz ar to novēršot baktēriju vairošanos uz ādas. Termoregulējošās īpašības palīdz labāk saglabāt siltumu vēsos un atvēsināt karstos apstākļos. Turklāt materiāls ir ar augstu nodilumizturību, tādejādi pagarinot tā kalpošanas ilgumu. Ergonomika kopā ar 3M Scotchlite™ atstarojošajiem elementiem, Japānas zīmola YKK® rāvējslēdžiem un Cordura® auduma elementiem nodrošinās augstu drošību visā garajā kalpošanas laikā.

Apskati jauno Grizzlyskin® kolekciju un, iespējams, tieši tā var kļūt par Tava uzņēmuma sava veida atpazīstamības zīmi un vēstījumu par atbildīgu un draudzīgu vides resursu izmantošanu Tavā uzņēmumā.


Rakstu sagatavoja:

Baiba Pūce

SIA “Hards” mārketinga speciāliste