Vainagi un kroņi - Līgo, festivāliem, kāzām un ballītēm

Ar ko gan vasarās vēl labāk rotāties, ja ne ar izteiksmīgu vainagu? Vainaga pīšana Līgo vakarā no Jāņu zālēm ir ierasta tradīcija daudzām jaunām un ne tik jaunām meitām, turklāt, šādam vainagam piemīt arī maģisks spēks, jo katrai jāņuzālei ir savs uzdevums. Bet tendences vainagu modē ir gājušas laikam līdzi un arvien biežak tie tiek darināti ne tikai daudz kuplāki un krāsaināki, bet to tapšanā izmantoti arī dažādi materiāli.

1. Mākslīgie ziedi - tie mūsdienās nopērkami plašā klāstā un ļoti līdzīgi īstajiem. Turklāt, nepastāv risks nosmērēt apģērbu, kas, piemēram, kāzu dienā ir būtiski.

2. LED lampiņas - papardes ziedu varbūt arī ir gandrīz neiespējami atrast, bet ja savu ziedu vainadziņu papildināsi ar LED gaismiņām, būsi pamanāma pa gabalu.

3. Gliemežvāki un kristāli - tie ne tikai skaisti izskatās, bet arī katram kristālam ir konkrētas spējas, piemēram, rozā kvarcs palīdzēs piesaistīt mīlestības enerģiju.

4. Vienradži - mītiskās būtnes vienradži ir mūsdienu popkultūras elements, ko oriģinālā veidā iespējams apspēlēt arī ziedu kronī.

5. Kaņepes lapas un sēnes - mākslīgās kaņepes lapas un sēnes piedien īstas XXI gadsimta hipiju meitenes vainagam

6. Spalvas - gan košas, gan dabīgas, spalvas vainagā lieliski papildinās mākslīgos ziedus, kristālus un LED gaismiņas, kā arī piešķirs apjomu.