Vajag prast saskatīt to cilvēku, kas tev norāva jumtu

Karīna Račko par to, kā arī pēc vairākiem kopdzīves gadiem nezaudēt dzirksti attiecībās, STV Pirmā! ekrānšāviņš

“Viņš mani sasēja ar savu mīļumu, rūpēm un gādību. Ar to, ka viņam blakus jutos droši.” Par iepazīšanos ar vīru, kas notikusi pirms desmit gadiem kādā no Rīgas naktsklubiem “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, kas būs skatāms otrdienas vakarā, pastāstīs erotisko bestselleru autore Karīna Račko. Viņa bērnībā augusi bez tēva, tāpēc tieši šīs īpašības vīrietī viņai ir ļoti svarīgas. “Tāpēc es vienmēr saku, ka viņam ir lielāka slodze kā citiem, jo, protams, ka es no viņa sagaidu kaut ko no tām sajūtām un pārliecībām, ko man nav iedevis tēvs.”

Vaicāta, kā pēc tik ilgas kopā būšanas joprojām saglabāt dzirksti attiecībās, Karīna atklāti saka, ka ir jāspēj atrast laiku, ko veltīt viens otram. Tāpat viņa atgādina kādu vērtīgu atziņu, kas noteikti jāatceras brīžos, ja attiecības nonākušas strupceļā: “Nevajag aizmirst, ka tas ir tas pats cilvēks, kuru tu ieraudzīji tajā klubā un tev bija tā wow sajūta. Tas ir tas pats cilvēks, kurš stāvēja altāra priekšā un gaidīja tevi un tev bija tauriņi vēderā un likās, ka tūliņ noģībsi. Vajag prast saskatīt to cilvēku, kas tev “norāva jumtu”, vērtīgu padomu ikvienai sievietei raidījumā sniedz Karīna, piebilstot, ka ar gadiem cilvēki pierod viens pie otra, pārstāj novērtēt savu partneri un viņa ieguldītās rūpes attiecībās.

Karīna ne tikai savās grāmatās veido pikantus stāstus, bet arī pati ir ļoti simpātiska sieviete. Tāpēc “Kad viņas satiekas” vadītājas interesēsies, kā viņas vīrs tiek galā ar publiskiem uzmanības apliecinājumiem un vai viņš nav greizsirdīgs? “Viņš drīzāk uztrauktos, ja es neliktos pievilcīga citiem vīriešiem. Tad viņš saprastu, ka kaut kas nav labi,’ smejoties sacīs Karīna un piebildīs, ka vīrs trenējoties kikboksā, tā liekot manīt, ka viņš atrastu risinājumu jebkurā situācijā.


Izlasi arī: