Veco mēbeļu utilizācija un jauno mēbeļu montāža – kā sākt jaunu dzīvi?

Dzīvē pienāk brīži, kad saproti, ka tavs mājoklis patiesībā ir pilns ar lielgabarīta atkritumiem, nevis mēbelēm. Ja esi nobriedis atbrīvoties no vecajām mēbelēm un iegādāties jaunas, noderēs zināšanas par to, kā veikt veco mēbeļu izvešanu vai citu lielgabarīta atkritumu utilizāciju. Ir jau vietā pasūtītas jaunas? Tad pie reizes uzzini, kam uzticēt jauno mēbeļu montāžu!


Mēbeļu utilizācija

Mēbeles, paklāji, sadzīves tehnika — tie ir lielgabarīta atkritumi, kurus atstāt parastajās piemājas sadzīves atkritumu tvertnēs vai tām blakus ir stingri aizliegts. Visa šo priekšmetu stiepšana līdz atkritumu konteinerim var beigties gan ar sastieptu muguru, gan arī administratīvo sodu. Tādēļ labāk sazinies ar servisu, kas sniedz mēbeļu demontāžas un utilizācijas pakalpojumus! Profesionāļi labāk zinās, ko iesākt ar lietām, kuras tev nav nepieciešamas un aizņem ļoti daudz vietas. 


Mēbeļu pārvadāšana

Kad vecās mēbeles veiksmīgi utilizētas un vieta jaunai, skaistai dzīvei – atbrīvota, tev noteikti noderēs piemērots transports mēbeļu pārvadāšanai. Neatkarīgi no tā, vai ved savu iedzīvi no iepriekšējās dzīvesvietas, vai arī esi iegādājies jaunu mājokļa iekārtu, jebkurā gadījumā vislabāk varēs palīdzēt pārcelšanās serviss. “Pārcelšanās24.lv” ir pakalpojumu sniedzējs, kas spēs transportēt jebkādas mēbeles uz tavu jauno dzīvesvietu droši, ātri un par izdevīgām cenām. 


Mēbeļu montāža

Ne katram ir laiks, dotības un nepieciešamās prasmes kumodes vai skapja saskrūvēšanai. Servisa “Pārcelšanās24.lv” meistariem tas viss ir. Tas nozīmē, ka pēc jauno mēbeļu atvešanas un ienešanas jaunajā mājoklī, tās nepaliks izjauktā veidā atstutētas pret sienām. “Pārcelšanās24.lv” komanda atvedīs, uznesīs un pēc nepieciešamības veiks gan jaunu, gan lietoto mēbeļu montāžu. Gadījumā, ja mēbeles tiek pārvestas no iepriekšējās dzīvesvietas, šie meistari veiks to demontāžu vecajā mājoklī un montāžu jaunajā. 


Pārvākšanās vai jaunas mājokļa iedzīves iegāde var būt pavisam patīkams process, ja ļauj veikt lielāko un smagāko daļu darba profesionāļiem. Piesaki sev nepieciešamo mēbeļu demontāžas, transportēšanas, montāžas vai utilizācijas pakalpojumu pārvākšanās servisam “Pārcelšanās24.lv”!