Villeroy& Boch dāvanas un dekori – izsmalcinātiem Ziemassvētkiem

Līdz Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam – gada gaidītākajiem un siltākajiem svētkiem kā bērniem, tā vecākiem – ir atlikušas pavisam nedaudzas dienas. Kad iedegta Adventes vainaga pirmā svecīte, atvērts pirmais Adventes kalendāra lodziņš, visi zina: Ziemassvētki tuvojas! Ir pienācis laiks padomāt, kāds būs jūsu svētku galds. Tam jābūt bagātam ar spilgtām krāsām, kā arī īpaši servēts, kas attiecīgi radīs gaišu svētku noskaņu. Tas ir laiks, kad mēs pasakām vairāk siltu vārdu, izrādām maksimālas rūpes un pērkam mīļas dāvanas radiem un tuvajiem.

 Katru gadu Villeroy& Boch atdzīvina Ziemassvētku sezonu ar izsmalcinātām kolekcijām, kurās ietilpst dekoratīvi aksesuāri, eglītes mantiņas, figūriņas, svētku servīzes un daudz kas cits.

 Limitētā kolekcija Annual Christmas Edition ir ikgadējā Villeroy & Boch svētku pasaules daļiņa. Šie unikālie, kolekcionēšanas vērtie priekšmeti ir pieejami vēl tikai šajā gadā un pārsteidz visus ar saviem motīviem. 2019. gada motīvā Santa Klauss iekļūst mājā caur skursteni un slēpj dāvanas virs kamīna iekārtās zeķēs.

 Villeroy & Boch svētku kolekcija padarīs svinīgu jūsu galdu un noskaņu, jo šeit ir viss, kas spēj padarīt jūsu tuviniekus laimīgus.