Vēstures eksāmens tuvojas – muzejs steidz palīgā un piedāvā

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs - Palasta iela 4, Rīga, 1050

Tickets: 2.00 Eur

     Skolu 12. klašu pavasara brīvlaikā - 20., 21., 22. martā pulksten 12.00 uz ekskursijām – nodarbībām “Vēstures eksāmens tuvojas! Ienāc vēsturē!” aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, lai palīdzētu sagatavoties vēstures eksāmenam. Muzejs aicina skolēnus nākt gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimeni. Ekskursijas – nodarbības vadīs muzeja pedagoģe, vēsturniece Irēna Strēle.   

     Trešdien, 20. martā, ceturtdien, 21. martā un piektdien, 22. martā ekskursijas – nodarbības sāksies plkst. 12.00. Tās būs hronoloģiski – sižetiska Latvijas vēstures iepazīšana, ar muzeja ekspozīcijas “līdzdalību”, izgaismojot gan notikumus, gan personības, gan to darbības rezultātā veicinātos procesus sabiedrībā konkrētos laika posmos.

     Piedalīties ekskursijās – nodarbībās ir iespējams ikvienam, lai gan to pamatmērķis ir palīdzēt 12. klašu skolēniem izprast un apgūt Latvijas vēstures gaitu. Muzejs piedāvā skolēniem un viņu ģimenēm 12. klašu brīvlaikā pilnvērtīgi atpūsties, pavadot laiku kultūrvēsturiskā, izglītojošā vidē, iepazīstot muzeja pastāvīgo ekspozīciju un izstādes, vienlaicīgi izmantojot iespēju iegūt jaunas zināšanas un papildināt jau uzkrāto zināšanu bagāžu. 

     Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja 16 zālēs aplūkojama pastāvīgā ekspozīcija un izstādes: Latvijas valsts simtgadei veltītā izstāde “Kur gūšu Latvijas spēku?” (A.Brigadere), izstāde “Lietots Rīgā. 19. gs. otrā puse – 1918. gads”, izstāde “1920.-1930. gadu kalendāri no muzeja kolekcijas”, izstāde “Doma muzejs Rīgā – templis zinātnei un mākslai, izstāde “Reformācijai 500: Piemiņas medaļas Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja kolekcijā”, izstāde “Sudraba kauss „21. gadsimta Renesanse”.                                   

     Dalības maksa skolēnu brīvlaika ekskursijā - nodarbībā – EUR 2.00.

Informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tel.: 67356676, www.rigamuz.lv, Facebook:  , Twitter:       Draugiem.lv: Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs.

Organizer: Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Palasta iela 4, Rīga, 1050