Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Blīdene - Brocēni

Show past schedules
9:09 AM Blīdene
9:25 AM Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Nordeka
€1.15
16km
16min
10:34 AM Blīdene
10:51 AM Brocēni
Rīga-Saldus 7270 SIA Sabiedriskais autobuss
€1.15
16km
17min
12:38 PM Blīdene
12:52 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€1.15
16km
14min
1:17 PM Blīdene
1:33 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
2:13 PM Blīdene
2:27 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€1.15
16km
14min
3:27 PM Blīdene
3:43 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
4:27 PM Blīdene
4:43 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
5:28 PM Blīdene
5:42 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
€1.15
16km
14min
5:30 PM Blīdene
5:45 PM Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus 7931 SIA Sabiedriskais autobuss
€1.15
16km
15min
6:17 PM Blīdene
6:33 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Ezere-Vaiņode-Liepāja 7958 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
6:53 PM Blīdene
7:10 PM Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
17min
7:13 PM Blīdene
7:27 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Vārme-Kuldīga 7401 AS Nordeka
€1.15
16km
14min
7:32 PM Blīdene
7:48 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
7:52 PM Blīdene
8:08 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Aizpute-Liepāja 7957 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min
9:12 PM Blīdene
9:28 PM Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
€1.15
16km
16min