Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Daugavpils AO - Līvāni

Show past schedules
3:05 AM Daugavpils AO
4:05 AM Līvāni
Daugavpils-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
63km
1h
11:00 AM Daugavpils AO
12:14 PM Līvāni
Daugavpils-Jēkabpils 7852 SIA Tukuma auto
€3.00
62km
1h 14min
1:15 PM Daugavpils AO
2:25 PM Līvāni
Daugavpils-Jēkabpils-Ērgļi-Vecpiebalga-Cēsis 7799 AS CATA
€3.10
63km
1h 10min
3:00 PM Daugavpils AO
3:55 PM Līvāni
Daugavpils-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
63km
55min