Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Līvāni - Rīga Pasažieru

Show past schedules
7:03 AM Līvāni
9:00 AM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€6.25
1h 57min
8:26 AM Līvāni
10:51 AM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€5.55
2h 25min
6:42 PM Līvāni
9:07 PM Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€5.55
2h 25min