10 idejas superīgākajai bērnu ballītei tumsā

Vakari kļūst arvien garāki, bet tas nebūt nav bēdīgi. Tas nozīmē vien to, ka nākamo ballīti savam bērnam vari rīkot pilnīgā tumsā! Izmantojot UV krāsas, sejas un ķermeņa grimu un gaismas kociņus, kurus var iegādāties “Discomania”, ballīte izdosies neaizmirstama kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

Tumsā spīdēt var jebkas! Ja netici, te būs dažas idejas, kā padarīt savu ballīti tumsā pavisam superīgu ar šādiem tumsā spīdošiem ballīšu atribūtiem un dekorācijām:

1. Baloni – piepūt balonu līdz pusei ar gaisu vai hēliju, tad uzmanīgi ievieto puspiepūstajā balonā gaismas kociņu un piepūt balonu līdz galam!

2. Lustra — sakarini gaismas kociņus ap lampas kupolu vai pie telpaugu turētāja dekoratīvas lustras formā

3. Cukurvate — ja cukurvati uztin uz gaismas kociņiem, iespaids ir neaprakstāmi skaists! Un garšīgs

4. Hula-hoop riņķis — savieno gaismas aproces vienā lielā riņķī un nofiksē savienojuma vietas ar līmlenti

5. Neona uzraksti — no gaismas kociņiem var izveidot jebkādus uzrakstus par ballītes tēmu (jubilāra vārdu, vēlējumus “Daudz laimes”, “Laimīgu Jauno gadu!” u.tml.)

6. “Klasītes” vai citas lecamrotaļas tumsā — izveido uz zemes rāmi klasīšu spēlei un iemāci bērniem savas bērnības pagalmu klasiku!

7. Dzērienu glāzes — protams, gaismas kociņus nevajadzētu likt dzērienos. Vienkārši saloki tos, ievieto plastmasas glāzes dibenā un ieliec šajā glāzē otru glāzi, kurā atradīsies dzēriens

8. Laternas ūdenī — ja ballīte notiek dārzā pie baseina vai dīķa, droši vari tajos peldināt tumsā spīdošos balonus

9. Spīdošas rociņas — mazliet baisu, taču arī jautru noskaņu radīs piepūsti gumijas cimdi ar iekšpusē ievietotiem gaismas elementiem

10. Zirnekļi! Vēl baisāku un vēl jautrāku efektu radīs polistirola vai kāda cita materiāla bumbas, kurās saspraudīsi gaismas kociņu kājas!