12 fantastiskas idejas kā neparasti izmantot gleznu rāmjus

Dažādi rāmji, foto no Pixabay

Rāmis pie sienas noteikti ir katrā mājā - kādā telpā tas skaisti izceļ gleznu vai arī akcentē iemūžinātos mirkļus fotogrāfijās. Vai zināji, ka rāmis izmantojams citos interesantos veidos? Smelies kādu no 10 idejām, kā neparasti izmantot gleznu rāmjus!

Ietērp tajā savu atspulgu

Ierāmējot parastu spoguļa stiklu, iegūsti ekskluzīvu un ļoti skaistu spoguli, kurā karaliski lūkoties atspulgā.

Rāmis kā dekors

Skaistam rāmim ne vienmēr jāizceļ saturs tajā. Tas var kalpot kā dekors pats par sevi. Kombinējot vairākus tukšu rāmjus, var panākt unikālu sienas akcentu.

Izcel parastas lietas neparastā veidā

Vai zināji, ka neparastu interjera dekoru var panākt ar jebkuru parastu priekšmetu ierāmēšanu? Katrs sadzīves priekšmets, kas ir izcelts ar rāmi, kļūst par unikālu dekoru! Arī dabas elementi, piemēram sausie ziedi, akmentiņi, jebkas cits pārvēršas par īstu mākslas darbu piešķirot tam piemērotu rāmi.

Unikāla tāfele

Izveido sev ašo ideju vai informatīvo fiksētāju, ierāmējot tāfeli! Tā iegūs neparastu veidolu un jebkas uz tā rakstītais, iegūs māksliniecisku efektu.

Izveido no rāmja dažādus svētku dekorus

Ir neskaitāmi veidi, kā rāmi pārvērst par galveno interjera akcentu dažādos svētkos. Stiklotu rāmi savienojot no visām malām var iegūt neparastus dizaina elementus, kuros ievietot ziedus vai citus dabas materiālus, gaismekli, piemēram, sveces vai lampiņu virteni utt.

Atdzīvini sienu

Ietērp sienu ziedos! Kādā veidā? Izveido dzīvo sūnu vai sukulentu dekoru, iestiprini rāmī neliela izmēra vāzes, kurās ievietot grieztos ziedus un pierāmē tos pie sienas vai arī iekarini telpā brīvā veidā.

Izveido organizatoru

Pavisam vienkārša ideja, kā atrisināt rotu kaudzīšu organizēšanu – iestiept rāmī mežģīni un pieskrūvēt dažus āķīšus. Unikāls, ērts, skaists un parocīgs rotu organizators gatavs!

Arī rakstāmlietas ērti un skaistā veidā var organizēt, uz galda novietojot rāmīti ar kabatiņām. Tādā veidā gan galds būs kārtīgāks, gan būs skaists un lietderīgs akcents rakstāmgaldam.

Ŗokdarbnieces noteikti novērtēs lentīšu un spolīšu organizatoru, kas veidots no rāmja. Turklāt nepavisam nav sarežģīti tos izveidot!

Foto sesiju atribūts

Kā padarīt fotogrāfijas mākslinieciskas jau fotografēšanas laikā? Fotografējies rāmī! Tas ir lielisks veids, kā iemūžināt skaistus mirkļus vēl skaistāk!

Atrisini zūdošo atslēgu problēmu

Katrai lietai sava vieta! Tas pats attiecināms uz atslēgām, kuras daudziem cilvēkiem, kā zināms, mēdz atrasties katru reizi citur, kā rezultātā bieži nākas tās meklēt. Pāris ieskrūvēti āķīši vai piestiprināti rokturīši vai tapiņas pie rāmja un problēma tiek atrisināta acumirklī! Turklāt, tik skaisti izskatās!

Izcel griestu lampu

Pavisam interesantā veidā var izcelt griestu lampu, to ierāmējot! Ja iekrāsosi rāmja vidus daļu citā tonī, panāksi unikāli dekoratīvu efektu.

Izveido oriģinālu un šiku paplāti

No gleznu rāmja var izveidot ļoti skaitu un praktisku paplāti ne tikai ēdiena pasniegšanai, bet arī kā paliktnis sadzīves lietām! Ievietojot zem stikla fotoattēlu to var pieskaņot jebkurai gaumei un interjeram.

Piešķir plauktam jaunu skatu

Rāmja malas var izmantot arī plauktu atjaunošanā, tas ir praktisks un skaists veids, kā ietaupīt laiku un resursus jaunu mēbeļu iegādei, turklāt izskatās karaliski!

Rāmis interjerā ne tikai to papildina, bet arī var kalpot kā galvenais akcents. Ir vērts izvēlēties kādu no “Nord Plus” gleznu rāmju malām, tās ir plašā klāstā un darbinieki ne tikai palīdzēs izvēlēties piemērotāko rāmi konkrētam mērķim, bet arī ierāmēs vēlamās gleznas.