3 horoskopa zīmes, kurām nākamnedēļ jābūt īpaši piesardzīgām!

Photo by Matthew T Rader on Unsplash

Nākamnedēļ (12.08-18.08) šīm zodiaka zīmēm ir jābūt īpaši piesardzīgām!

Auns

Auna zīmē dzimušajiem nākamnedēļ vajadzētu izvairīties no aizdomīgām sapulcēm, randiņiem un tikšanās reizēm, jo tās noteikti nebeigsies labi. Pārcel ieplānotās lietas uz citu laiku, lai nodrošinātu, ka neviens tevi neaptīs ap pirkstu. Šajā nedēļā izjutīsi brangu emociju kāpinājumu, galvenais - centies sevi pārlieku nešaustīt! Atliec situāciju analīzi un krasu lēmumu pieņemšanu uz citu reizi, ja izdodas dodies prom no apkārtējiem un rodi iespēju atpūsties un tikt pāri šim emocionālajam laikam. Ja rīkosies impulsīvi, tas atstās iespaidu uz attiecībām - kā darbā, tā privātajā dzīvē, tāpēc esi piesardzīgs!

Vēzis

Pārsteidzība un neapdomātu lēmumu pieņemšana tikai sāpinās tevi. Centies būt nosvērts un mierīgs, kā arī apdomāt katru savu soli, jo pretējā gadījumā tu cietīsi un sekas būs ilgstoši jūtamas. Izvairies no konfrontācijas, ka arī nesāc kādam pierādīt savu pārākumu ar kāda veida panākumiem, ko esi sasniedzis pagātnē, tas ne pie kā laba nenovedīs. Šajā nedēļā zvaigznes nostājušās tev par sliktu, tāpēc neplāno ceļojumus, izvairies no solījumu došanas un lielu ideju realizācijas uzsākšanas, nogaidi, kamēr zvaigznes atkal sastāsies par labu tev!

Svari

Šķitīs, ka viss brūk un jūk, nekas neies kā plānots un pašsajūta arī būs nekāda, turklāt emocijas plūdīs pāri pārēm, ka brīžiem šķitīs, ka nespēj sevi savaldīt, īpaši, ja kāds mēģinās tevi provocēt. Lai izvairītos no vilšanās, nākamajā nedēļā izvairies no sarunām ar svešiniekiem. Ja nepieciešams uzsākt jaunus projektus, neesi steidzīgs, bet gan pieej visam ar prātu un nosvērtību, lai izvairītos no neveiksmēm. Esi paškritisks un centies izprast sevi labāk - analizē savus mērķus, apņemšanās un domas, apdomā, vai viss, ko esi ieplānojis tiešām nāks par labu tev. Izvairies no nepārdomātu priekšlikumu izteikšanas, kā arī ceļošanu un ekskursijas atstāj citai nedēļai, jo tu tāpat to neizbaudīsi. Atceries, ka tavs šarms apbur apkārtējos, un jau pēc pavisam neilga laika tu sajutīsi dažādas atklāsmes, kā arī pavērsies iespēja jauniem projektiem.