3 jautras aktivitātes vakaram draugu lokā hostelī

Photo by Artem Bali from Pexels

Mēdz gadīties reizes, kad, dodoties pelnītā atpūtā, kāda no atvaļinājuma dienām jāpavada viesnīcas, hosteļa vai dzīvokļa iekštelpās, jo laikapstākļi aiz loga nelutina. Ko darīt situācijā, kad āra plāni jāatceļ un ar draugiem vai ģimeni jāpavada dienas lielākā daļa iekštelpās? Noteikti – jāpilda kāda no šīm aktivitātēm!

1. Vienmēr, braucot atpūsties, ņem līdzi spēļu kāršu komplektu! Kurš gan nezina tādas spēles kā “Cūka”, “Ēzelis”, “Duraks”, “Dzērāji” - visas diezgan vienkāršas, taču izklaidējošas, un labā kompānijā tās ir ļoti jautri spēlēt! Laiks paskries nemanot. Ja nezini noteikumus kādai no minētajām spēlēm, neraizējies, jo mūsdienās visās naktsmītnēs ir pieejams interneta savienojums – ieraksti meklētājā spēles nosaukumu, un noteikumus atradīsi pāris sekunžu laikā!

2. Ja paliekat hostelī, dodieties uz veikalu pēc pārtikas un pagatavojiet kopīgas pusdienas! Nekas nevar būt labāks kā kvalitatīvi pavadīts laiks kopā. Katram ceļabiedram vari uzticēt savu uzdevumu – mizot, skalot, servēt, vārīt, cept, un gatavošanas procesā, variet aprunāties par jaunumiem katra dzīvē, vai atcerēties vecos laikus. Ja nu hostelī neatradīsiet koplietojamo virtuvi, labs risinājums būs pasūtīt ēdienu uz numuriņu, piemēram, no kādas picērijas vai jebkuras citas ēstuves, kas piedāvā piegādi uz mājām. Ēdiens vienmēr padara cilvēkus priecīgākus!

3. Labā kompānijā varen smieklīga var izvērsties kluso telefonu spēlēšana, savukārt aktīvākajiem mēmais šovs vai paslēpes būs pareizā izvēle. Pārsmieties, raugoties uz apkārtējiem stresa situācijā, varēsi 5 sekunžu spēlē! Kā jāspēlē 5 sekunžu spēle? Pavisam vienkārši! Uzstādi taimeri uz 5 sekundēm, tad uzdod kādam no spēlētājiem jautājumu jeb drīzāk aicini spēlētāju nosaukt skaļi to, ko tu viņam lūdz, piemēram, Nosauc trīs apaļus augļus! vai Kādās krāsās var būt bērza lapas? Pēc tam, kad jautājums vai uzdevums nosaukts, spied starta pogu taimerī, šajās 5 sekundēs spēlētājam, kuram uzdots jautājums, jāpaspēj nosaukt 3 reālas atbildes. Ja laiks iztecējis, bet spēlētājs paguvis nosaukt vien 2 atbildes, punkts netiek ieskaitīts, ja spēlētājs paspēj nosaukt 3 atbilstošas lietas, tad viņam tiek ieskaitīts punkts. Spēli var spēlēt vismaz pusstundu un tad saskaitīt punktus, lai noskaidrotu uzvarētāju. Tici mums – būs jautri, turklāt ātrumā reti kurš paspēj izdomāt visas 3 lietas.

Mēs ceram, ka kāda no idejām tev noderēs, bet vēl vairāk mēs ceram, ka katru atpūtas braucienu varēsi izbaudīt uz visiem 100% par spīti laikapstākļiem.