3 soļi līdz ideālajai virtuvei

Zināms, ka savas sapņu virtuves meklējumi ir laikietilpīgs un, iespējams, arī nogurdinošs process, taču to noteikti atvieglos plašs virtuvju klāsts. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties jau gatavu virtuves komplektu vai komplektējamu virtuvi, vai individuāli jums ražotu virtuvi, izvēle būs vieglāka, ja būs vairāki varianti, no kuriem izvēlēties. Turklāt, zinošs profesionālis noteikti spēs palīdzēt labāk, tāpēc lūdzām dizainerim no “Mkubs.lv”  sniegt ieteikumus, kas jāņem vērā, izvēloties virtuvi.

Atvēli laiku un pacietību, lai atrastu piemērotāko virtuvi

Neapšaubāmi labas, kvalitatīvas virtuves ražošanai nepieciešams laiks, tieši tāpat kā jebkurai, pat vissīkākajai virtuves detaļai. Būtiska nianse – izvēlēties kvalitatīvu furnitūru, kura sola ilgu kalpošanas laiku.

Bieži vien vēlamies visu tagad un tūlīt, tomēr pieredze liecina – labs nāk ar gaidīšanu. Protams, piedāvājumā ir arī virtuves steidzīgajiem, kam zem atslēgas vārdiem “tagad un tūlīt” piedāvās ekspozīcijā pieejamās virtuves – lielākoties tie būs gatavie taisnā tipa virtuvju komplekti, kam ir noteikts garums. Savukārt tiem, kas tic, ka “labs nāk ar gaidīšanu” izvēles iespējas ir teju neierobežotas, jo izvēlēties savai virtuvei iespējams kā fasādes toņus, tā pat eņģes un rokturus.

Starp “tagad un tūlīt” un “labs nāk ar gaidīšanu”, ir ne tikai laiks, bet arī ieguldītie līdzekļi un atbilstoša kvalitāte. Tūlītējā virtuve būs lētāka un arī vienkāršāka, savukārt, ja gaidīšanas laiks ieilgs mēneša, divu garumā – arī rezultāts būs daudzsološāks.

Virtuves garantija

Latvijā ir noteikta divu gadu obligātā garantija virtuves mēbelēm. Šo 24 mēnešu laikā varat droši vērsties pie speciālistiem, ja jūsu virtuvei radušās kādas nepilnības. Šeit gan jāpiebilst, ka virtuves ražotājs un pārdevējs neuzņemsies atbildību par citu meistaru uzstādītajām virtuvēm.

Ja esat izvēlējies vienu ražotāju kā savas virtuves radītāju, lai izvairītos no liekām domstarpībām, speciālisti iesaka arī uzstādīšanu atstāt tās pašas firmas pārziņā.

Jā, arī elektrotehnika un santehnika ir svarīga virtuves būvniecībā!

Vēl svarīgi, lai jūsu izvēlētais virtuves radītājs piedāvā ne tikai virtuves mēbeles, bet arīdzan virtuves tehniku (arī iebūvējamu) – tvaika nosūcējus, cepeškrāsnis, cepešplītis, plīts virsmas, trauku mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsnis, ledusskapjus utt. Tādējādi ietaupīsiet savu laiku un liekas rūpes, ilgi meklējot atbilstošāko, tikai jūsu virtuvei piemēroto tehniku. Ne mazāk svarīgi, lai tehnika būtu ražota Eiropā, nevis, piemēram, 3. pasaules valstīs, ar ko nereti saskaras pircēji.

Šķietami sīkums, bet tomēr ne – santehnika. Arī tai ir jābūt kvalitatīvai. Der iegaumēt, ka cilvēki, kas šajā jomā darbojas jau ilgu laiku, vislabāk zinās, kā rūpīgi izturēties pret virtuves mēbelēm un tehniku, tāpēc nevajadzētu vienmēr paļauties tikai uz savām prasmēm nedz transportēšanā, nedz uzstādīšanā, lai arī tā būtu šķietami lētāk. Protams, ikviens rēķinām, lai viss “sanāktu lētāk”, taču labi zināms, ka “skopais maksā divreiz”.

Ja esat jaunas virtuves meklējumos, noteikti izskatiet «Mkubs.lv» piedāvājumu – uz e-pastu info@mkubs.lv droši sūtiet savas izsapņotās vēlmes, aptuvenus izmērus, iespējams, pat jau noskatītas virtuves attēlu, varbūt pat skici, kādu vēlaties redzēt savu mājas pavardu, kas jums kalpotu gadiem ilgi. Kopīgas sadarbības rezultātā noteikti piepildīsim jūsu loloto sapni!

«Mkubs.lv» +37120493399 ; info@mkubs.lv ; www.mkubs.lv