3 visu laiku erotiskākās profesijas sievietēm un vīriešiem

pixabay.com

Jā, ir tādas profesijas, kurās strādājošie pretējam dzimumam šķiet īpaši pievilcīgi. Uzzini, kuras tās ir!

 

Seksīgākās sieviešu profesijas:

1.       Godpilnajā pirmajā vietā, vīriešuprāt, ierindojās medmāsas (kāds varbūt iebildīs, ka pirmajā vietā būtu nopelnījušas striptīza, go-go un citu veidu dejotājas, bet tās šoreiz atstāsim kā ārpuskārtas uzvarētājas)

2.       Stjuartes. Īpaši tās ļoti jaukās un īpaši no tām aviokompānijām, kuras piedāvā bezmaksas dzērienus lidojuma laikā.

3.       Skolotājas. Te gan ir priekšnosacījums. Skolotājai jābūt ģērbtai šaurā, dekoltētā kleitā un obligāti ar rādāmkociņu.

 Seksīgākās vīriešu profesijas :

1.       Sieviešuprāt, visu laiku seksīgākā vīriešu profesija ir miljonārs. Principā, miljardieri tiek uzskatīti par vēl seksīgākiem. Un tas nekas, ka tā īsti nemaz nav profesija. Arī pārstāvētā darbības joma un vizuālais tēls nav pārāk būtisks.

2.       Svarīgajā otrajā vietā ierindojās piloti. Īpaši gados jauni, saulē viegli iedeguši, staltu stāju un obligāti ar saulesbrillēm!

3.       Trešo vietu seksīgo profesiju klasifikatorā pārliecinoši ieņem ugunsdzēsēji. Pavisam lielu pretējā dzimumu uzmanības devu saņems tie ugunsdzēsēji, kuri visu brīvo laiku pavada svaru zālē un strādāt izvēlās bez krekla. Bet ar ķiveri!Par to, kuras no šīm profesijām nākotnē būs arī labāk apmaksātās, lasi rakstā šeit