4 iemesli, kāpēc uzstādīt stikla virtuves paneļus

Photo by Victor Rodriguez on Unsplash

Stikla virtuves paneļu uzstādīšana ir lieliska doma gan tāpēc, ka palīdzēs uzturēt virtuvē higiēnisku un tīru vidi, gan tāpēc, ka tiem ir daudzveidīgas dizaina iespējas. Paneļus izgatavo no rūdītā stikla, kuru iespējams gan dzidrināt, gan matēt, gan aplīmēt ar termoizturīgu plēvi uz kuras uzdrukāts izvēlētais attēls vai raksts. Rūdītais stikls ir 7-10 reizes izturīgāks par parasto stiklu, turklāt tas labi iztur krasas temperatūras maiņas un līdz pat +200 grādu lielu karstumu.

Virtuves paneļu priekšrocības:

1. Tie atvieglo tīrīšanu un palīdz uzturēt virtuvē sanitārus apstākļus;

Virtuves paneļus, kas izgatavoti no stikla ir daudz vieglāk notīrīt, jo tie ir ūdensnecaurlaidīgi, tāpēc šļakatas, kas uz tiem nonāk var viegli noslaucīt. Turklāt, atšķirībā no tapetēm, tajos nesasūcas arī smaržas.

2. Virtuves paneļi ir noturīgi pret traipiem;

Uz krāsotām sienām nereti pat pēc rūpīgas tīrīšanas paliek traipi, bet stikla paneļi parasti ir apstrādāti ar īpašu apdari, un tiem cauri neizsūcas ne eļļas, ne ūdens. Tas palīdz novērst pelējuma sporu izplatību.

3. Tie ienesīs jaunas vēsmas virtuves interjerā;

Virtuves paneļi var būt gan vienkrāsaini, gan ar dažādiem rakstiem un attēliem, turklāt klientam ir iespējams izvēlēties ne tikai no piedāvātā attēlu klāsta, bet arī iesniegt pašam savu attēlu, galvenais, lai tas atbilstu kvalitātes prasībām.

4. Viegla montāža;

Paneļu piestiprināšanai izmanto standarta stiprinājuma veidu. Stikla paneļu stūros ieurbj caurumiņus (50 mm no abām pusēm, ja nav norādīts savādāk), tajos ievieto distancerus ar skrūvēm. Skrūvju galviņu noslēdz ar dekoratīvu hromētu cepurīti. Cepurītes un distanceri ietilpst komplektā ar virtuves paneļiem.