4 valdzinoši galamērķi košam atvaļinājumam

foto:Unsplash.com

Kur doties atvaļinājumam? Šis jautājums nav nemaz tik vienkāršs, it īpaši, ja brīvdienu laikā ir vēlme gan laiski atpūsties, gan apskatīt ko tiešām elpu aizraujošu.

Maroka – šarmantā Ziemeļāfrikas pērle Maroka neatstās vienaldzīgus pat prasīgākos ceļotājus. Marokas pilsēta Marakeša valdzinās ar savu dzīvīgumu un košumu, sagādājot patiesu baudījumu gan tiem, kas prot novērtēt arhitektūru, gan tiem, kuriem patiesu baudījumu sniedz labu restorānu apmeklēšanu. Tāpat Marakeša pilnīgi noteikti savaldzinās ar savu tirgu un paši marokieši – ar tirgošanās talantu.

Esot Marokā, vērts apmeklēt arī ostas pilsētu Tanžeru, kura pārsteigs ar saviem plašumiem un senajām tirdzniecības tradīcijām. Savukārt Rabata dos vispilnīgāko ieskatu salīdzinoši sarežģītajā Marokas vēsturē. Rabatā iespējams izjust Arābu un Eiropas kultūru matojuma apvienošanos. Eiropas dvesmas šeit jūtamas kopš Franču okupācijas laikiem.

Marokā kvalitatīvi pavadīt atvaļinājumu varēs arī tie, kam patiesu prieku sagādā laiska atpūta pludmalē. Marokas pilsēta Agadira kļuvusi par tūristu iecienītu kūrortu. Pilsētas pludmales lepojās ar savu sakoptību, savukārt Agadirā esošās kūrortviesnīcas gatavas uzņemt visprasīgākos viesus.

Pieejama ekskursiju tūre, kuras laikā iespējams apskatīt Marokas ievērojamākās pilsētas – Tanžeru, Rabatu, Marakešu un Kasablanku. Rāmākam atvaļinājumam iespējams izvēlēties ceļojumu uz Agadiru un baudīt atvaļinājumu okeāna krastā.

Grankanārija- šī ir viena no septiņām Kanāriju salu arhipelāgā esošajām salām. Grankanārijas klimats spēj savaldzināt ikvienu saules cienītāju. Saule šeit spīd praktiski visu gadu un arī gaisa temperatūras spēs priecēt pat ziemas mēnešos. Baudīt sauli, peldes okeānā un absolūti burvīgus dabas skatus šeit vienlīdz mīļi gaidītas gan ģimenes ar bērniem, gan cilvēki gados, gan arī ballītes mīloši jaunieši. Runājot par ballītēm- agrā pavasarī Grankanārijas salā norisinās tik tiešām koši festivāli un karnevāli.

Horvātija Horvātija ir vieta, kuru ir vēlēšanās apmeklēt atkal un atkal… Burvīgās Adrijas jūras pludmales, elpu aizraujošie dabas skati un neviltotā Horvātu viesmīlība. 

Melnkalne – valsts, kas paliek atmiņā uz visiem laikiem. ‘’Elpu aizraujošs skaistums’’, šī ir frāze, kas visspilgtāk varētu raksturot Melnkalni. Tīra, tirkīzzila jūra, straujas kalnu upes, reibinoši serpentīni, gards ēdiens , izcili vietējie vīni un draudzīgas cenas – to visu Mākalnē iespējams izbaudīt par visiem 100%.