5 iemesli, kāpēc gultasveļa būs ideāla dāvana

Kvalitatīva gultasveļa no dabīgiem materiāliem – kokvilnas satīna vai lina ir viens no komponentiem, kas nodrošinās labu naktsmieru. Un, kā jau zinām, miegs ir vitāli svarīgs gan labam izskatam, gan pašsajūtai. Tāpēc, ja ir vēlme iepriecināt kādu mīļu cilvēku vai cilvēkus, vai, galu galā, pašam sevi ar īpašu dāvanu, divreiz nedomājot, droši var iegādāties gultasveļas komplektu.

1. Gultasveļa tiek praktiski izmantota katru dienu

Dāvanas kas ir dārgas, izsmalcinātas, tomēr derīgas vien putekļu krāšanai aiz sekcijas stikla, nekad nebūs tikpat mīļas, kā tās, ko varam veiksmīgi integrēt savā ikdienā. Un kas vēl spēs sildīt sirdi tikpat stipri kā pieskārienam patīkama gultasveļa, kurā ieritināties pēc nogurdinošas darba dienas, izstaipīties agros rītos, vai ņurcīties pa to slinkajās brīvdienās.

2. Gultasveļu iespējams padarīt pavisam īpašu un individuālu

Gultasveļu iespējams pasūtīt dažādos izmēros, krāsās un ar oriģinālu dizainu – izšuvumiem, mežģīnēm, īpaši nostrādātām vīlēm un aizdarēm. Turklāt, piemēram, izšūtas monogrammas ir aristokrātijas simbols, kas ikvienam ļaus sajusties ļoti svarīgam un nozīmīgam. Un tieši tāds jau ir dāvanas mērķis – atgādināt saņēmējam, ka esi par viņu pa īstam piedomājis.

3. Reti kuram mājās ir kvalitatīva, jauna gultasveļa

Cilvēks ir savā ziņā iracionāls radījums un gatavs ieguldīt lielus līdzekļus dažādās ārišķībās, toties gultasveļu, kura vistiešākajā ziņā atstāj iespaidu uz pašsajūtu, parasti saņem mantojumā no vecākiem un vecvecākiem vai iegādājas vislētāko - sintētisku akcijas preci.  Parādi, ka gultasveļa var būt arī savādāka un vari būt drošs – saņemsi pateicību par to katrā tikšanās reizē.

4. Gultasveļa  ir absolūti universāla

Guļ visi – gan vīrieši, gan sievietes, gan jauni cilvēki, gan tie, kas  jau uzkrājuši dzīves pieredzi, gan precēti pāri, gan laimīgi vientuļnieki, gan aktīvi sportisti, gan kultūras baudītāji. Reti kura dāvana vēl būs tikpat labi piemērota ikvienam.

5. Klasiku toņu gultasveļa lieliski iederēsies jebkuras guļamistabas interjerā

Tā nu ir sanācis, ka pat visekstravagantākajiem cilvēkiem nebūs iebildumu pret pieskārienam patīkamu gultasveļu. Stilam šajā ziņā nav nozīmes – visu izšķir kvalitāte.

MOON home textile” piedāvā iegādāties gultasveļu, kas izgatavota no augstas kvalitātes kokvilnas satīna, lina un Latvijā austām mežģīnēm. Lai gultasveļa būtu kvalitatīva un kalpotu ilgāk, vīļu šūšanā tiek izmantota sen aizmirstā veļas vīle, kas vienlīdz labi izskatās arī no kreisās puses. ​

Ja esošajā piedāvājumā neatradīsiet savu sapņu gultasveļas komplektu, vai arī nepieciešami nestandarta izmēri, “MOON home textile” meistari ar prieku strādā arī pēc individuāliem pasūtījumiem!