5 iemesli, kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu

Pexels.com

Ko darīt, ja ir radusies nepieciešamība pēc automašīnas? Ir iespēja to iegādāties, bet tam ir nepieciešami finansiāli līdzekļi. Iekrāt? Aizņemties no draugiem? Ņemt bankā kredītu vai kārtot līzingu? Tam visam ir nepieciešamas papildus investīcijas, jo pēc tam jau transportlīdzeklis būs arī jāreģistrē CSDD, būs jāveic vispārēja apkope un nekad jau nevar zināt, kurā brīdī auto kaut kas saplīsīs. Uzņēmumu autoparkiem un privātpersonām, kuras plāno savus izdevumus, kā lielisku alternatīvu varam piedāvāt ilgtermiņa auto nomu. Kāpēc? Zemāk 5 būtiski iemesli.

1. Ziemas un vasaras riepu maiņa vairs nav Tava problēma

Ilgtermiņa auto nomas pirmais bonuss: tā ļauj atbrīvoties no sezonālās riepu maiņas, jo pakalpojuma sniedzējs nodrošina sezonai un drošības standartiem atbilstošu riepu un disku komplektu nomaiņu. Tev nevajadzēs iegādāties ziemas un vasaras riepas, stāvēt rindās autoservisā to uzmontēšanai vai, kas nav mazsvarīgi lielāku autoparku īpašniekiem, lauzīt galvu par to uzglabāšanu.

2. Tehniskās apkopes un remontdarbus paveiks pakalpojuma sniedzējs

Arī visas automašīnai nepieciešamās tehniskās apkopes un remontdarbus Tavam personīgajam vai uzņēmuma autoparkam veiks uzņēmums, kas nodrošina auto nomas pakalpojumu. Tavs auto vienmēr būs tehniski labā kārtībā, jo tiek garantētas arī automašīnas tehniskā stāvokļa bezmaksas pārbaudes, lai maksimāli ilgi auto saglabātos svaigs un kalpotu godam.

3. CSDD varēsi braukt garām

Auto pirmreizējā reģistrēšana, pārreģistrācija un tehniskās apskates iziešana vairs nebūs Tavā darāmo darbu sarakstā. Arī ar to saistītos izdevumus segs auto izīrētājs, tāpēc ieekonomēsi gan līdzekļus, gan laiku.

4. Ilgtermiņa nomas auto pieejama OCTA un KASKO

Visām ilgtermiņa nomas automašīnām ir pieejams pilns apdrošināšanas pakalpojumu klāsts – gan OCTA, gan KASKO. Ar to Tu būsi pasargāts visos neparedzētos gadījumos 24 stundas diennaktī, turklāt palīdzība uz ceļa Latvijā (un reizēm arī ārvalstīs, ja tas ietverts līgumā) ir bez maksas.

5. Auto noma ļauj optimizēt izmaksas

Tā kā par auto īrēšanu ilgtermiņā katru mēnesi ir jāmaksā konstanta summa, Tu vari plānot savu vai sava uzņēmuma budžetu uz priekšu, samazinot neparedzētiem gadījumiem atvēlētos līdzekļus. Atliek vien pēc līguma beigām pārskatīt piedāvājumā esošos spēkratus un uz tuvākajiem gadiem atkal būsi ieguvis reprezentablu, drošu un uzticamu auto, kas kalpos biznesa vajadzībām.

Ja Tev ir radusies interese par šo pakalpojumu un vēlies uzzināt par to vairāk, sazinies ar SIA AlviCar konsultantiem.