5 iemesli, kāpēc mīlēt aukstumu kriosaunā

Foto :veselības cetrs ''KRIO''

Krioprocedūra visam ķermenim – viena no biohacking procedūrām ilgdzīvošanai.

 Mums dabiski gribas domāt, ka esam “siltummīļi”, taču aukstums ir dabiskais stimulators aktīvai ķermeņa kustībai visos līmeņos. Kustība ir dzīvība, enerģija un jaunība, kuru gribas saglabāt iespējami ilgāk. Iespējams tāpēc strauju popularitāti pasaulē iegūst biohackings. Tā pamatdoma ir pielietot tehnoloģijas, zinātni un dabu, lai ikdienā sistemātiski rūpētos par savu ķermeni fiziskā un mentālā līmenī, ar mērķi - dzīvot ilgāk, veselīgāk un laimīgāk. Pateicoties mūsdienu krioterapijas tehnoloģijām kriosaunā iespējams ērti un ātri iedot ķermenim stimulu atslābināties un atjaunot enerģijas resursus.

Procedūra kriosaunā ir viegls un drošs veids, kā sevi norūdīt. Visa ķermeņa krioprocedūra jeb "whole body cryotherapy" uzlabo iekšējās termoregulācijas sistēmas darbību. Tas nozīmē, ja ķermeni moka pastāvīgs diskomforts no aukstuma, tad ar šo krioprocedūru iespējams atbrīvoties no pastāvīgās salšanas sajūtas, kā arī aktivizēt imunitāti un samazināt saaukstēšanās risku un sagatavot ķermeni.

Kriosauna – palīgs cīņā pret stresu un nogurumu

 Mūsdienās, kad tik daudz cilvēku cieš no pārslodzes darbā, ir būtiski uzturēt enerģijas līmeni. Speciālisti atklāj, ka jau pēc trīs minūtēm kriosaunā nomierinās saspringtā nervu sistēma un uzlabojas miega kvalitāte, kas garantē ne tikai labāku pašsajūtu, bet arī lielākas darba spējas nākošajā dienā. Tāpat krioprocedūras ir lietderīgi izmantot pēc gariem un nogurdinošiem pārlidojumiem. Tā palīdzēs atkal justies mundram jau vienas dienas laikā.

Krioprocedūras skaistumam – ādas tonusam un enerģijai intensīvos darba apstākļos

 Gada nogale ir laiks, kad ne tikai jāpaspēj paveikt visi ieplānotie darbi, bet arī jāpadomā par to, kā izskatīties svētku laikā. Procedūras kriosaunā ļoti ieteicams apvienot ar limfodrenāžas vai ķermeņa masāžām. Šāds procedūru apvienojums palīdzēs mirdzošu ādu, tonusu un enerģiju, kas pirms svētku ballītēm ir ļoti nepieciešama.

Efektīva un ātra atjaunošanās pēc svētkiem

 Ja pirmssvētku laiks ierasti sasitās ar pucēšanos un gatavošanos svētkiem, tad pēcsvētku laikā reizēm nākas pamocīties ar sajūtu, ka gan ēsts, gan dzērienus baudīts nedaudz par daudz. Arī šādos gadījumos droši var izmantot kriosaunu. Krioprocedūras stimulē vielmaiņas procesus, kā arī ievērojami samazina paģiru sindromu.

Krioprocedūra – vērtīga dāvana pozitīvai pieredzei

Kriosaunas apmeklējumu abonements būs lieliska dāvana svētkos, tā ir gan tiem, kas jau regulāri apmeklē kriosaunu, gan arī tiem, kam ir vēlme iegūt jaunu, pozitīvu pieredzi. Par piemērotāko dāvanu var uzzināt atsūtot ziņu uz Veselības centru KRIO