5 procedūras matu biezumam, gludumam un stiprumam

Matu SPA un atveseļojošas procedūras ir īpaši ieteicamas rudens/ziemas sezonā, jo temperatūras maiņa, sausais gaiss iekštelpās un bieža fēna izmantošana likumsakarīgi pasliktina matu stāvokli un izskatu.

Salonā “Silvana” pieejams plašs procedūru klāsts, kas palīdzēs atrisināt dažādas ar matiem saistītas problēmas, par ko sievietes sūdzas visbiežāk.

  • Procedūra pret matu izkrišanu ir piemērota novājinātu/sausu matu īpašniecēm un tā mazina matu lūšanu, stiprina matu sīpoliņu un struktūru, kā arī stimulē asinsriti galvas ādā, tādejādi veicinot jaunu matu augšanu. Procedūrā izmantotie līdzekļi ir īpaši iedarbīgi, pateicoties to sastāvam, kurā atrodams keratīns, glikoproteīni, minerālvielu un vitamīnu komplekss, alveja un koenzīms Q10.
  • Procedūra, kuras mērķis ir radīt biezuma un apjoma efektu,  sastāv no trīs etapiem – dziļi attīrošā šampūna, mitrinošās maskas un vitamīnu spreja. Līdzekļu sastāvā nav SDS un SLES sulfātu toties tie satur vitamīnu C, kastaņu ekstraktu, kviešu mikroproteīnu un hidrolizētu keratīnu. Tā rekonstruē matu šķiedras, stiprina un aizsargā matus, nepadarot tos taukainus un smagus. Iedarbība redzama jau pēc pirmās reizes.
  • Sildošās procedūras ar matu pannu iedarbojas molekulārā līmenī, jo siltums ļauj līdzeklim dziļāk iekļūt mata kutikulā. No procedūrām ar pannu nav jābaidās, jo tās, pirmkārt, atveseļo matus, nevis taisno, tāpēc arī siltuma temperatūra ir salīdzinoši maza. 
  • Blondīnēm ir pieejams matu botokss, kas ne tikai padara matus veselīgākus, bet arī noņem dzelteno toni.
  • Matu taisnošana ar keratīnu arī ir procedūra ar ārstniecisku efektu , kas ļauj iegūt gludus, mirdzošus un veselīgus matus. Pieejami dažāda veida keratīni no zīmola Xtrait: ar aminoskābēm, uz eļļas bāzes, kā arī Havanni, kurš padara matus taisnus, tomēr nenoņem matiem apjomu. Efekts saglabājas 2-3 mēnešus un uzreiz pēc šī perioda iespējams procedūru atkārtot – nav nepieciešams gaidīt. Pēc otrās reizes efekts saglabāsies ilgāk, jo keratīnam ir uzkrāšanās efekts.

Speciālisti procedūras programmas pielāgo katra klienta individuālajām vajadzībām. Nereti matu problēmas rodas tieši no matu pārbarošanas rezultātā, jo sevišķi, ja netiek izmantota pareizā matu kosmētika. Salonā “Silvana” procedūrām tiek izmantota kvalitatīva matu kosmētiku no Mashup un Vitaker Cosmetics zīmoliem. Produktus iespējams iegādāties arī lietošanai mājas apstākļos.

Itāļu zīmola Mashup produkti ir bagāti ar vitamīniem, antioksidantiem, atjaunojošiem proteīniem, dažādām augu eļļām un tos ir iespējams jaukt savā starpā, lai pielāgotu katra klienta vajadzībām.

Kompānija Vitaker Cosmetics apvieno augstu servisa līmeni no Eiropas un dabīgas sastāvdaļas no Brazīlijas – riekstu un sēklu eļļas no Amazones lietus mežiem. Produkti tiek izgatavoti Brazīlijā, kas ir plaši pazīstama ar savām unikālajām matu kopšanas receptēm.