6 jauni galamērķi rudens brīvdienām

1188.lv satiksmes sadaļā ir pieejami vairāki jauni starptautisko pārvadājumu saraksti ar izciliem rudens brīvdienu galamērķiem. Visas biļetes ir iespējams iegādāties internetā, tāpēc atliek vien izvēlēties, kura pilsēta šajā rudenī Tevi aicina visvairāk, un doties ceļojumā. Skats pa braucošā autobusa logu nelikt vilties!

Rīgas SAO - Tallinas AO

Iesakām doties uz Tallinas vecpilsētu un izstaigāt tās skaisti bruģētās ieliņas. Hanzas pilsētas arhitektūra ļaus izjust īsto pilsētas šarmu, bet rudens krāsas radīs senlaicīgi romantisku auru. Šī ir lieliska pilsēta fotogrāfiem, īpaši, ja dosies uz jūras pusi. Ģimenēm patiks Hidroplānu osta, kurā var iekāpt īstā zemūdenē, un Enerģijas atklājumu centrs, kurā varēsiet pieskarties īstam zibenim. Noteikti atvēliet laiku arī Tallinas televīzijas tornim, lai redzētu pilsētas panorāmu.

Rīgas SAO - Sanktpēterburgas AO

No Rīgas uz Sanktpēterburgu ērtos sēdekļos un augstas klases komfortu Lounge zonā! Pēc tam jādodas uz Pēterhofu, Ermitāžas muzeju, Ņevas prospektu, "MArt" modernās mākslas galeriju, jāizstaigā literatūras un mūzikas "milžu" takas, bet beigās jādodas uz Jauno Holandi. Ceļojuma vērta pieredze vienā nedēļas nogalē!

Rīgas SAO - Maskava, Severnie Vorota

Krievijas metropole ir ceļojuma cienīga, tāpēc atvēli tai vairāk laika. Sarkanais laukums, parki rudens lapu krāsās, Kristus Glābēja katedrāle, Ostankinas TV tornis, parku un pils–parka ansambli Caricino… Nav iespējams uzskaitīt visas brīnišķās Maskavas vietas. Atliek doties ceļā un ļauties piedzīvojumam.

Rīgas SAO - Viļņas AO

Ģedimina tornis, Trīs Krustu kalns, Austras vārti, Užupes Republika, Prezidenta pils, Nacionālais Lietuvas muzejs, Svētās Annas baznīca un vēl, un vēl, un vēl. Viļņa viesus pārsteidz ar košumu un rudenī tas ir vēl spilgtāks. Mazajās kafejnīciņās noteikti nobaudi cepelīnus. Vari ieplānot braucienu kādā svētku dienā, jo tad pilsēta atdzīvojas!

Rīgas SAO - Minskas centrālā AO

Vēlies atgriezt laiku atpakaļ? Dodies uz Minsku. Vispirms izstaigā pilsētu un sajūti, kā laiks ir mainījis cilvēkus un pilsētas ielas, bet pēc tam dodies uz Lielā Tēvijas kara muzeju un interaktīvās zinātnes muzeju "Kvants". Lai paspilgtinātu baltkrievu kultūras auru, izvēlies arī vietējo virtuvi, piemēram, draņikus vai īpašo Minskas karbonādi.

Rīgas SAO - Narvas AO

Igaunijas pierobežas pilsētā Narvā saplūst igauņu un krievu kultūra! Tavs galamērķis noteikti ir Hermaņa Cietoksnis, no kura paveras skats uz robežupi un aiz tās esošo Krievijas teritoriju. Baroka stila arhitektūra saplūst ar padomju laika stila celtnēm, tāpēc pastaigas kļūs īpaši interesantas. Pilsētā ir arī vairākas SPA viesnīcas, tāpēc ieplāno laiku arī relaksācijai.

Rīgas SAO - Panevēžas AO

Pie Nevēžas upes izvietotā Panevēža rudenī ir ļoti skaista. Nevēžas kreisajā krastā ir Kristus Karaļa katedrāle, Sv. Trīsvienības baznīca, pareizticīgo baznīca un luterāņu baznīca, savukārt otrā krastā — Sv. Petera un Pāvila baznīca. Tā ir lieliska vieta pastaigām un kultūrai, jo pilsētā ir vairāki teātri. Pa dienu izbaudi skaisto Panevēžas rudeni, bet vakarā dodies uz Panevēžas Joza Miltiņa drāmas teātri vai Leļļu ratu teātri, kas ir vienīgais Eiropā!