6 soļi kravas auto evakuatora izvēlē, lai izvairītos no kļūdām

Pixabay.com/

Neskatoties uz centieniem braukt droši, avārijas un sadursmes, apstājušās vai iestigušas automašīnas un saplēstas riepas – tā ir ikdiena. Jebkurā no šiem gadījumiem jums var būt nepieciešama ātra un droša kravas auto evakuatora palīdzība, kas spētu evakuēt un transportēt arī smago mašīnu vai tehniku.

Ideālā versijā vajadzētu turēt pa rokai vismaz vienu profesionāla autoevakuatora tālruni, lai nepieciešamības gadījumā būtu, kam piezvanīt. Internetā pieejamas daudzas kompānijas, kas piedāvā evakuatora pakalpojumus, tādēļ ir svarīgi spēt izšķirt, kura no tām ir patiešām kvalitatīva, kura atrodas pietiekami tuvu, lai ātri spētu palīdzēt, kā arī vienmēr aktuāls ir jautājums par cenu, jo neviens nevēlēsies pēc pakalpojuma izmantošanas saņemt kosmisku rēķinu. Kas jāņem vērā, izvēloties speciālistu?

1. Pakalpojumu saraksts

Pārliecinieties, vai uzņēmums tiešām piedāvā Jums vajadzīgos pakalpojumus. Vilkšana ir vairāk nekā vienkārša sadursmē cietuša transportlīdzekļa pārvietošana, tāpēc jāņem vērā, ka ne visi uzņēmumi rīkojas vienādi.

Daudzi specializējas tikai vieglo auto pārvietošanas pakalpojumos un palīdzības sniegšanā uz ceļa, savukārt citi piedāvā arī kravas auto pārvadāšanu un vilkšanu, vēl citi – sniedz pilnu pakalpojumu klāstu. Reizēm ir situācijas, kad optimālāk ir vispirms saņemt nepieciešamo palīdzību uz ceļa un tikai tad transportēt automašīnu (nevis uzreiz ķerties pie vilkšanas).  Šī iemesla dēļ jums vajadzētu izpētītu pakalpojumu sarakstu, ko nodrošina jūsu izvēlētā kompānija.

2. Atsauksmes par autoevakuatoru

Atsauksmes par autoevakuatoru un internetā pieejamā informācija par uzņēmumu ir lielisks veids, kā iegūt priekšstatu par uzņēmumu un servisa kvalitāti, tomēr nevajadzētu akli paļauties tikai uz atsauksmēm vien. Papētiet plašāk pieejamo informāciju par uzņēmumu interneta resursos, lai iegūtu priekšstatu – kas īsti lācītim vēderā.

Izlasiet pārskatus un publikācijas par šo uzņēmumu un meklējiet sīkāku informāciju, pievērsiet uzmanību, cik detalizēts ir pakalpojumu apraksts, cenošanas principi u.c. - tas palīdzēs jums labāk izprast, cik patiesībā uzņēmums ir uzticams.

3. Autoevakuatora apkalpošanas teritorijas

Nav jēgas atrast autoevakuācijas uzņēmumu, kas pat nesniedz pakalpojumus maršrutā, kurā jūs esat iestrēdzis. Lielākajai daļai auto evakuācijas uzņēmumu ir noteiktas darbības teritorijas, kurās viņu pakalpojumi ir pieejami. Tādēļ pievērsiet uzmanību – ja uzņēmums nenorāda konkrētas teritorijas, kurās pakalpojums ir pieejams – noskaidrojiet, cik liels ir attālums, un paredzamais laiks, kad viņi varēs ierasties pie Jums, pirms piekrītat pakalpojumu saņemšanai, kā arī – cik lielā mērā šis attālums ietekmēs cenas izmaiņas.

4. Kravas auto evakuācijas cenu noteikšana

Jums vajadzētu būt iespējai saņemt informāciju par cenu noteikšanas principiem, lai vēlāk nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Daudzi uzņēmumi sākotnēji neuzrāda pilnu cenu, tādēļ noskaidrojiet, vai ir jāpiemaksā papildus par laiku, attālumu – vai neveidojas kādas slēptās izmaksas.

Jūs vienmēr varat veikt izmaksu salīdzināšanas pārbaudi, ja vēlaties uzzināt, kurš no uzņēmumiem, kas piedāvā kravas auto evakuāciju, spēj nodrošināt cenas un kvalitātes līdzsvaru. Pat ja cenas nav zemas, tomēr ir jābūt skaidriem principiem, kā tās veidojas.

5. Atbalsts ārkārtas gadījumos

Lai nekaitētu savam biznesam, Jums ir svarīgi izvērtēt, vai ārkārtas situācijās uzņēmums ir spējīgs palīdzēt cik drīz vien iespējams. Noskaidrojiet – kā ir ar ārkārtas situācijām, piemēram, bezceļu apstākļos. Vai ir kādi ierobežojumi, kad uzņēmums neuzņemas pakalpojumu sniegšanu?

6. Transportēšanas pakalpojumu veidi

Noslēgumā Jums vajadzētu arī apskatīt dažādus transportēšanas veidus, ko uzņēmums piedāvā. Te mēs atgriežamies pie pakalpojumu saraksta, jo Jūs noteikti nevēlēsieties izsaukt autoevakuatoru, kas nepratīs rīkoties konkrētajā situācijā.  

Dažreiz ātrās reakcijas un pareizās darbības rezultātā tiek ietaupīta kaudze izdevumu, kas citādi varētu būt saistīti ar automašīnas remontu (piemēram, kas var rasties nepareizas transportēšanas gadījumā).  Ja Tavā autoparkā ir kravas automašīnas vai smagā tehnika – ir lietderīgi veikt nelielu izpēti, lai uzkrātu informāciju par potenciālajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas var palīdzēt ārkārtas situācijās. Izpētiet autoevakuācijas uzņēmumus, kas sniedz pakalpojumus jūsu izvēlētajā maršrutā, un pieglabājiet sev dažus numurus kā kontaktus, jo nekad nevar zināt, kas uz ceļa atgadīsies.