7 jautras filmas humora pilniem Ziemassvētku vakariem

Domājot par jautriem un humora pilniem Ziemassvētkiem, kanāls 360TV ir sagatavojis īpašu svētku filmu programmu. Ja arī tu labprātāk svētkos skaties smieklīgas komēdijas, iesakām šīs 7 filmas!

Amizantā Ziemassvētku komēdija "Elfs" (Elf)

Ziemassvētku vecīša dāvanu darbnīcā nepaguruši rosās elfi un cilvēkiem tur nav vietas. Līdz tai liktenīgajai dienai pirms trīsdesmit gadiem, kad kopā ar vecīša maisu darbnīcā tika ienests mazulis. Bērns tika nosaukts par Badiju, viņam ļāva palikt un uzaugt kopā ar elfu bērniem. Tā kā Badijs auga daudz ātrāk, tad visai drīz pienāca diena, kad viņam brīnumainā vieta bija jāatstāj, lai tieši Ziemassvētkos viņš atgrieztos Ņujorkā, kur lielais un labsirdīgais elfs ir tik ļoti neiederīgs. Elfa lomā Vills Ferels.

Komēdija, kas kļuvusi par īstu klasiku -  "Eiss Ventura: Zvēru detektīvs" (Ace Ventura: Pet Detective)

Eiss Ventura ir privātdetektīvs, kurš specializējas pazudušu dzīvnieku atrašanā. Tāpēc, kad pazūd delfīns Pārsliņa, futbola komandas "Miami Dolphins" talismans, Eisam tiek uzticēts to atrast. Taču Pārsliņa nav vienīgā, kas ir pazudusi, — vairāki komandas spēlētāji, tostarp saspēles vadītājs Dens Marīno arī ir nolaupīti. Superkausa izcīņa gaidāma jau pēc divām nedēļām — vai Eiss pagūs laikā atrast gan Pārsliņu, gan spēlētājus un izglābt spēli?

Stāsts par Ziemassvētku vecīša jaunāko brāli - "Freds Klauss" (Fred Claus)

Freds ir Ziemassvētku vecīša jaunākais brālis. Visu mūžu viņš Ziemeļpolā juties lieks, jo gribot negribot nācies palikt vecākā brāļa ēnā. Sasniedzot pilngadību, viņš nekavējoties pamet dzīves vietu un dodas uz ASV ar cerību uzsākt jaunu dzīvi. Tomēr viņš ātri iekuļas ķezā un nokļūst cietumā. Vecītis apsola viņam palīdzēt ar noteikumu, ka Freds atgriezīsies Ziemeļpolā un palīdzēs sagatavoties svētkiem. Galvenajās lomās Pols Džamati, Vinss Vons, Miranda Ričardsone, Džons Maikls Higinss, Elizabete Benksa.

Eiss Ventura: Dabas aicinājums (Ace Ventura: When Nature Calls ) - lieliskās komēdijas 2.daļa

Pie Eiss Ventura, kurš ir speciālists pazudušo dzīvnieku atrašanā griežas pētnieks Fultons Grīnvols , kurš lūdz viņu doties Āfriku, lai atrastu kādas cilts svēto dzīvnieku - balto sikspārni. Tā atrašana beidzot nestu mieru starp Vačutū un Vačatī ciltīm, taču laiks arī šoreiz ir ierobežots. Lomās Džims Kerijs, Īens Maknīss, Saimons Kalovs, Meinards Eziaši, Bobs Gantons.

Filma par īstas katastrofas novēršanu - "Apmaldījies Santaklauss" (Santa Who?)

Ziemassvētku vecītis izkrīt no savām kamanām un piedzīvo atmiņas zudumu. Jaunais puisis Zeks palīdz Ziemassvētku vecītim atcerēti, kas viņš ir patiesībā, ar to tiek novērsta katostrofa, kas varēja notikt šajā svētku laikā un izglābti miljoniem bērnu uz visas pasaules. Lomās viens no iemīļotākajiem komēdiju aktieriem Leslijs Nīlsens.

Smieklīga komēdija par nebēdnīgo "Milleru ģimenīti" (We're the Millers)

Deivids Bērks ir zālītes sīktirgotājs. Viņa klienti ir šefpavāri un mājsaimnieces, bet ne mazgadīgie - viņam ir savi principi. Kas gan varētu noiet greizi? Tomēr kādudien dzīve viņam sniedz skarbu mācību - neviens labs darbs nepaliek nesodīts. Viņš vēlas izpalīdzēt vietējiem pusaudžiem, taču tiek aplaupīts. Palicis bez naudas un preces, viņš nespēj atdot parādu piegādātājam Bredam. Lai atmaksātu zaudējumus, Deividam jāatved narkotiku kontrabanda no Meksikas. Deivida galvā dzimst ģeniāls plāns - viņš pierunā savu kaimiņieni striptīza dejotāju Rozu uz brauciena laiku kļūt par viņa „sievu", bet divus neceļos noklīdušus jauniešus - notēlot viņa bērnus. „Milleri" dodas uz dienvidiem 4. jūlija brīvdienās, taču ģimeniskas atpūtas vietā viņus gaida nervus kutinoši piedzīvojumi.

Ziemassvētku komēdija pieaugušajiem "Ļaunais Santaklauss" (Bad Santa)

Villijs ir lielveikala Ziemassvētku vecītis, kura sarkanais un mīlīgais kostīms ir tikai aizsegs. Zem tērpa paslēpies viltīgs un nasks kramplauzis, kurš katru gadu Ziemassvētkos īsteno zādzību. Kad veikals apmeklētājiem ir slēgts, viņš kopā ar savu palīgu Elfu dodas meklēt zelta bedri - seifu, kurā, kā zināms, ap Ziemassvētku laiku atrodami naudas kalni. Tomēr šogad nekrietnā plāna īstenošana tik gludi viss neies... abus blēžus mēģina notvert lielveikala darbinieks, detektīvs, kāda seksīga Ziemassvētku vecīša fane un astoņgadīgs puišelis, kurš tic, ka zem sarkanā tērpa slēpies īstais Ziemassvētku vecītis... un tieši viņš abiem blēžiem atklāj īsto Ziemassvētku būtību... Melnajā komēdijā galvenās lomas atveido tādi lieliski aktieri kā Billijs Bobs Torntons, Bērnjis Maks, Džons Riters un citi. Režisors - Terijs Zvigofs.

Lai smiekliem bagāti Ziemassvētki!