"airBaltic" atsāk lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem, Minheni un Berlīni

Foto by Free-Photos, pixabay.com - lidosta

Ar Satiksmes ministrijas speciālo atļauju "airBaltic" 25.maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem un Minheni, bet no 1.jūnija lidojumus no Rīgas uz Berlīni, informē Alise Briede, Korporatīvās komunikācijas vadītāja A/S "Air Baltic Corporation".

18.maijā "airBaltic" atsāka lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu. Lidsabiedrība katru dienu veic arī speciālos lidojumus uz Frankfurti un Oslo. Papildus tam no Tallinas airBaltic atsāk lidojumus uz Amsterdamu, Kopenhāgenu, Oslo un Viļņu.

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumus un lidostu ierobežojumus oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

Pilns lidojumu grafiks un biļetes ir pieejamas airBaltic mājaslapā. Papildus tam ir pieejams pagaidu piedāvājums, kas sniedz iespēju jaunajām rezervācijām, kas veiktas līdz 2020.gada 31.maijam, mainīt lidojuma datumu bez maksas. Tikai viena datuma maiņa ir atļauta.