"airBaltic" lidos uz jaunu galamērķi - Rodas sala

Okeāns, foto by Free-Photos, pixabay.com

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 6.augustā uzsāks tiešos sezonālos lidojumus no Rīgas uz Rodas salu Grieķijā. Jaunie lidojumi divas reizes nedēļā tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām, informē Alise Briede, Korporatīvās komunikācijas vadītāja A/S "Air Baltic Corporation".

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mēs esam gandarīti piedāvāt ceļotājiem vēl vienu populāru vasaras galamērķi uz Rodas salu Grieķijā, kā arī savienot ceļotājus no dienvidiem ar Rīgu un tālāk. Mēs atsākam arvien vairāk lidojumu, tajā pašā laikā ievērojot dažādus papildu drošības pasākumus, lai garantētu darbinieku un pasažieru drošību."

Maršruts būs pieejams: 

Rīga-Rodas sala 06.08.2020. - 22.10.2020. Divas reizes nedēļā 13.40 -17.15 3h 35min

Rodas sala-Rīga 06.08.2020. - 22.10.2020. Divas reizes nedēļā 18.10 - 21.50 3h 40min

"airBaltic" informē, ka pasažieru drošība un veselība ir mūsu galvenā prioritāte. Esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus, kā arī mūsu lidojumus organizējam, ņemot vērā atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Visiem pasažieriem "airBaltic" lidojumos tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes.

"airBaltic" cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļošanas noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

  - Pirms dodies ceļojumā iepazīsties ar valstīm no kurām atlidojot nav jāievēro 14 dienu pašizolācija.