airBaltic piedāvā jaunus lidojumus uz Mančestru, Erevānu un divām Norvēģijas pilsētām

Pēc lidsabiedrības airBaltic korporatīvās komunikācijas vadītājas Alises Briedes sagatavotās informācijas, Latvijas lidsabiedrība airBaltic 9. oktobrī paziņojusi, ka nākamajā gadā, 2020. gada vasaras sezonā tā uzsāks lidojumus jaunos maršrutos no Rīgas uz Mančestru (Apvienotā Karaliste), Erevānu (Armēnija), kā arī Bergenu un Tronheimu (Norvēģija).

Kā komentē airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss), ieviešot vairākus jaunus, aizraujošus galamērķus, nākamajā vasaras sezonā airBaltic veiks pat līdz 100 regulārajiem lidojumiem dienā. 

Papildus tam 2020. gada 1. maijā airBaltic sāks lidojumus no Tallinas uz Nicu. Tas būs airBaltic 14. galamērķis, kas tiek piedāvāts no Igaunijas galvaspilsētas.

Lidojumi no Rīgas uz Mančestru tiks sākti 2020. gada 29. martā un tiks veikti četras reizes nedēļā. Lidojumi uz Bergenu un Tronheimu sāksies attiecīgi 31. martā un 1. aprīlī, bet lidojumi uz Erevānu – 3. maijā.

Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau ir pieejamas lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.