Akmens virsmas virtuvē – skaisti un praktiski!

Photo by Jason Briscoe on Unsplash

Kāpēc izvēlēties akmens virsmas virtuvē?

 Akmens virsmas ir gan acij, gan taustei patīkams materiāls ar gludu virsmu, kas arvien biežāk tiek izmantots interjerā gan publiskās telpās, gan mājokļos. Tā dizains ir patiešām daudzveidīgs un plaši izmantojams jebkuras telpas interjerā, jo akmens materiāli ir pieejami dažādās variācijās un tādēļ iederas gan klasiski, gan moderni iekārtotos mājokļos. No dabas skaistais materiāls, atkarībā no izvēlētā toņa, ir plaši savienojams ar plaša spektra krāsu gammu. Akmens virsmas var būt gan individuāls akcents, gan pieskaņots citām virsmām.

 Akmens virsmas gan nav vienīgi vizuāli estētiskas un patīkamas taustei – tās ir arī praktiskas un ilgmūžīgas. Akmens virsmas ir ļoti noturīgas pret traipiem ikdienas lietošanā un ķīmisku produktu radītiem traipiem, kā arī viegli kopjamas. Turklāt tās ir karstumizturīgas, tieši tādēļ tās ir īpaši praktiskas un piemērotas izmantošanai virtuvē.

Akmens virsmu variācijas un plašās pielietojuma iespējas

Ir pieejamas gan dabīgā, gan mākslīgā akmens virsmas. Kādas ir būtiskākās atšķirības?

  • Dabīgais akmens, protams, būs ekskluzīvāks materiāls, ar ko strādāt, taču ne obligāti dārgāks. Taču dabīgā akmens izstrādājumi vienmēr būs unikāli savā krāsā, faktūrā un tekstūrās.
  • Mākslīgais akmens ir samērā jauns cilvēka roku radīts materiāls, kas ir kļuvis pieprasīts tirgū sava plašā pielietojuma un dizaina iespēju dēļ. Tas sava plašā dizaina variāciju dēļ ir  pieejamāks materiāls, ko izmantot gan iekštelpu, gan ārtelpu apdarei un dekorācijām. Mākslīgs gan nenozīmē sintētisku materiālu – tas tāpat tiek veidots no dabīgā akmens izejvielām (granīta šķembām, kvarca smiltīm u.tml.), ko kopā satur īpašs sveķu maisījums.

 Atšķirībā no dabīgā akmens, kas ir dabīgi veidojies un unikāls, tādēļ salīdzinoši ierobežotā dizainā, mākslīgais akmens ir pieejams visās iespējamajās tekstūrās un krāsās. Turklāt kvalitatīvos izstrādājumos nezinātājam ar neapbruņotu aci nebūs tik vienkārši to atšķirt no dabīgiem materiāliem.

Visām akmens virsmām un izstrādājumiem raksturīgs kas kopīgs – tās piešķir interjeram īpašu eleganci un luksusa noskaņu.

Kur pasūtīt akmens virsmas savai virtuvei?

Uzņēmums SIA “Infinity Stone Pro” piedāvā kvalitatīvu darba izpildes procesu, no uzmērīšanas līdz uzstādīšanai, ņemot vērā katra klienta vēlmes un ieceres. Piedāvājumā dažādu akmens izstrādājumu izgatavošana no plaša materiālu piedāvājuma: gan virtuves galdi un darba virsmas, gan arī vannas istabu virsmas, kamīni, kāpnes, paneļi, dekoratīvie elementi un daudz kas cits izcili skaistam interjeram.