Aktuālie satiksmes ierobežojumi Rīgā

Ierobežos satiksmi Tilta ielas posmā
 Saistībā ar siltumtīkla pārbūves darbiem no 6. augusta plkst. 10.00 līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tilta ielā, posmā no Sarkandaugavas ielas līdz Sliežu ielai.
    Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.


Ierobežos satiksmi Bruņinieku un A. Čaka ielas krustojumā
    Saistībā ar siltumtīkla rekonstrukcijas darbiem no 7. augusta līdz 15. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, krustojumā ar Bruņinieku ielu.
    Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Krišjāņa Valdemāra ielā ierobežos satiksmi
    Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietu remontdarbiem no 8. augusta līdz 14. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā pie sabiedriskā transporta pieturvietas „Mākslas muzejs”.
    Tāpat no 6. augusta līdz 12. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā pie sabiedriskā transporta pieturvietas „Nacionālais teātris”.
    Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu un sabiedriskā transporta pieturvietu pārcelšanu.
    Remontdarbu laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.