Aktuālie satiksmes ierobežojumi Rīgā

Ierobežos satiksmi Pulka ielas posmā
 Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 12.septembra līdz 3.okrobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Slokas ielas līdz Daugavgrīvas ielai.
 Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.
 Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Ierobežos satiksmi Daugavgrīvas ielā
 Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 12.septembra līdz 23.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielā, posmā no Pulka iela līdz Mazai Ūdens ielai.
 Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.
 Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Slēgs satiksmi Annas ielā
 Saistībā ar Tehniskās jaunrades nama „ANNAS 2” organizēto pasākumu „Svētki Annas ielā” 13. septembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Annas ielā.
 Pasākuma organizatoriem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī
nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Annas ielas slēgtajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.