Aktuālo satiksmes ierobežojumu saraksts – zini pirms brauc!

Ceļu būvdarbi, foto - Pixabay

Joprojām norit ceļu būvdarbi vairāk nekā 70 ceļu posmos! Lai neliktu sev vilties, kad jau par vēlu, aicinām laicīgi plānot maršrutus! Turklāt, ņem vērā, ka ceļu būvdarbu veikšanas vietās, pazeminoties gaisa temperatūrai un lietainā laikā, šie ceļa posmi kļūst īpaši bīstami.

Uz Vidzemes šosejas (A2):

·       virs Līgatnes caurtekas Augšlīgatnē – luksofors, kā arī 10 papildus minūtes ceļā;

·       posmā no Raunas līdz Launkalnei ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h;

·       posmā no Launkalnes līdz Smiltenes–Gulbenes (P27) krustojumam viens luksoforu posms vai satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h;   

·       posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai četros posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai ar satiksmes regulētājiem; ceļā jāpavada aptuveni 30 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas (A6):

·       posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm;

·       posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 15 minūtes;

·       posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

·       posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils divi reversīvas satiksmes posmi, no tiem viens ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h; 

Uz Jelgavas šosejas (A8)

·       posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12)

·       posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 50 minūtes ceļā.

 Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96):

·       posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) ir divi pagaidu luksoforu posmi un divos citos satiksmi regulē priekšrocības zīmes, ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; ceļā jāpavada 40 minūtes; 

·       posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stundu.

Uz autoceļa Ērgļi–Jaunpiebalga–Saliņkrogs (P33)

·       posmā no Ērgļiem līdz Nedža ezeram vienā posmā satiksmes regulētāji un ātruma ierobežojums 60 un 40 km/h, pusstunda ceļā.  

Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36)

·       20 km garā posmā pie Gulbenes ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h – ceļā paies aptuveni 40 minūtes.

Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37)

·       posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un  ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; jārēķinās ar pusstundu ceļā.

Uz autoceļa Dūči–Limbaži (P53)

·       posmā no krustojumam ar autoceļu Igate–Intes stacija–Ozoliņi (V130) līdz Limbažiem ir trīs luksoforu posmi un paredzamais remontposma izbraukšanas laiks ir nepilna pusstunda.

Uz autoceļa Līvāni–Preiļi (P63)

·       posmā no Līvāniem līdz Rožupei ieviests ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h, tādēļ ceļā jāpavada aptuveni pusstundu.

Uz autoceļa Jēkabpils–Lietuvas robeža (Nereta) (P75)

·       abpus Biržiem ir četri pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Jārēķinās ar pusstundu ceļā.

Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94)

·       posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Ceļā tur paies pusstunda. No pagrieziena uz Strēlniekiem līdz Bauskas šosejai (A7) – vēl viens remonta posms, kas var prasīt līdz pusstundai ceļā.