Apaļie logi – unikāls nestandarta risinājums

Apaļie logi ir pārsteidzošs un dinamisks elements, kas palīdz telpā valdošo sajūtu mainīt no tradicionālas un paredzamas uz plūstošu un oriģinālu. Apaļas formas vienlīdz labi piestāv gan vecmodīgam interjeram, gan eklektiskam, gan urbānam un ultra-modernam. Šāda stila logi piesaista uzmanību ar savu majestātisko izskatu, un apaļā forma rada daudz mājīgāku noskaņu – tāpēc istabas ar apaļajiem logiem noteikti kļūs par mīļākajām vietām mājoklī. 

Apaļie logi lieliski saderēs ar interjeru, kas ieturēts minimālisma stilā un kurā dominē gaišie toņi. Stikls pavērs skatienam ārpasauli – pilsētvides vai lauku ainavu, tādejādi apvienojot divus kontrastus - strukturēto telpu iekšā un mainīgo, neparedzamo vidi laukā. 

Apaļš logs, pat neliela izmēra, lieliski palīdzēs ienest gaismu nelielās, šaurās un tumšās telpās, piemēram bēniņos, mansardos vai vasarnīcās. Šādās vietās iespējams kombinēt trijstūra un apļa formas logus, lai nodrošinātu maksimālu gaismas plūsmu un veidotu unikālu dizainu.
Lielas formas apaļie logi var kļūt par galveno akcentu ēdamistabās un viesistabās, tie pat var savienot dzīvojamo zonu un virtuvi, radot atvērtības un pieejamības sajūtu. Ja skats pa logu ir īpaši māksliniecisks, piemēram, mežs, iespaidīgs lapu koks vai pat jūra – tā būs kā dzīva glezna, kas mainās atkarībā no gadalaika. 

Guļamistabās apaļie logi palīdzēs radīt pat nedaudz maģisku atmosfēru, raisot asociācijas ar pilnmēnesi. Vienlaikus apļa forma ir ārkārtīgi noteikta, pabeigta un droša, turklāt bez asiem stūriem, tāpēc sajūta guļamistabā būs arī mierīga un pasargāta.
Savukārt, ja iecerētā vīzija ir kaut kas moderns un futūristisks, tad iespējams iekombinēt sienā vairākus apaļos logus – dažādos līmeņos un dažādos izmēros, lai telpā būtu maksimāla atvērtības sajūta. 

“Eurologi” paši ražo logus, tāpēc uzņēmums spēj nodrošināt augstas kvalitātes PVC profilus, kurus saliec ar īpašu metodi, tādejādi iegūstot nepieciešamo formu. Ir pieejami nestandarta plastikāta logu profili ar apļveida, rombveida, trīsstūrveida un trapecveida atverēm.
“Eurologi” piedāvā arī balkonu un lodžiju iestiklošanu ar alumīnija profiliem, kas ir ātra, kvalitatīva un izdevīga alternatīva, salīdzinoši ar PVC konstrukcijām, kuras ir salīdzinoši dārgākas. Balkonu un lodžiju iestiklošanai tiek izmantoti Eiropā jau zināmi un arī Latvijā pārbaudīti un uzticamību iemantojušie alumīnija profili.