Attiecības, vīrieši, mode un slavenības – izklaidējošā šovā “Kad viņas satiekas”

Dagmāra Legante-Celmiņa, Kristīne Virsnīte un Sanda Dejus

Ikvienam ir skaidrs, kad satiekas draudzenes, tad jāsmejas tā, ka vēderā patīkami sāk kņudēt, jāpārrunā svarīgākais, jāuzsit klačiņa un jāļaujas piedzīvojumiem un dzīves svinēšanai. Par to rūpēsies viens no televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” karstākajiem rudens jaunumiem – izklaidējošais otrdienas vakara šovs “Kad viņas satiekas,” kas pie skatītājām nonāks 8. septembrī plkst. 21:35. “Jūs par to domājat, mēs par to runāsim” – vēsta raidījuma devīze. Un patiesi -  dzirkstošais dāmu trio – Dagmāra Legante-Celmiņa, Kristīne Virsnīte un Sanda Dejus – apspriedīs visu, kas sievietēm svarīgs – attiecības, skaistums, iepirkšanās, mode, un, protams, vīrieši. Dāmas ieskatīsies arī slavenu latviešu dzīvēs, testēs modes jaunumus, smieklu robežas un sakuls īstu emociju kokteili kā raidījuma studijā, tā otrpus ekrāniem.

Kas gan būtu ballīte bez viesiem, tāpēc, lai otrdienu vakaram piešķirtu pavisam īpašu dzirksti, dāmas pie sevis aicinās divas populāras personības. Dzīvespriecīgās sarunās un asprātīgās spēlēs atklāsies viņu domas par attiecībām un pretējo dzimumu, sabiedrības apspriestākajiem notikumiem un, protams, arī aktuālo viņu pašu dzīvēs. Vēl vairāk –“Kad viņas satiekas” piedāvās skatītājiem pašiem iejusties gluži vai slavenību ādā un uzzināt, kā paiet Latvijas šovbiznesa zvaigžņu ikdiena, kādi ir viņu hobiju un kaislības. Ik reizi kāda no vadītājām kļūs par slavenības “ēnu”, lai pavadot vienu dienu plecu pie pleca, iekļūtu tur, kur citiem ieeja liegta. Tā piemēram, Madara Botmane ļaus ielūkoties teātra aizkulisēs, Sindija Vilde dalīsies savā šā brīža lielākajā kaislībā, bet Agnese Zeltiņa kopā ar Dagmāru Leganti-Celmiņu piedalīsies pikantā fotosesijā uz jahtas.

Dāmas ļausies arī tādām sievišķīgām vājībām kā skaistums, šopings, mode, gardi ēdieni un izzinās arī praktiskus padomus sevis lutināšanai. Ik otrdienas vakaru kopā ar kādu no slavenībām viņas piedzīvos elpu aizraujošu izklaidi un pārvērtības, kas iedvesmos dzīves baudīšanai arī skatītājas – pucēsies vakarkleitās greznai ballītei, nobaudīs eksotiskus ēdienus un apgūs aktuālākās grima tendences.

“Tās būs jaukas un sirsnīgas sarunas par sievietēm un ne tikai sievietēm aktuālām tēmām. Tās būs emocijas un tikšanās ar foršiem cilvēkiem. Īpaši rubrika “Diena kopā ar slavenību,” kad pamēģināsim iejusties sabiedrībā zināmu cilvēku ādā, izmēģināsim lietas un nodarbes, kas ir viņu ikdiena. Dzirkstošiem pārsteigumiem un neparastiem izaicinājumiem pilnas solās būt arī sarunas ar sabiedrībā zināmiem vīriešiem, kuriem sarūpēti īpaši āķīgi jautājumi. Ar nepacietību gaidu tikšanos arī ar savām lieliskajām kolēģēm – katra no viņām ir iedvesmojoša personība un profesionāle savā jomā. Tāpēc noteikti daudz ko jaunu uzzināsim ne tikai no raidījuma viesiem, bet arī viena no otras.” Par sarunu šovu “Kad viņas satiekas” saka Dagmāra Legante-celmiņa.

 “Vienmēr priecājos par savu iespēju robežu paplašināšanu. Līdz šim ar interesantiem cilvēkiem esmu tikusies radio ēterā un pasākumos, ko vadu. Šī būs mana debija televīzija - un jau šobrīd zinu, ka tā būt patiesi aizraujoša,” kolēģei pievienojas Sanda Dejus.

“Otrdienu vakari būs tas ilgi gaidītais brīdis sev, jo es ticu, ka arī sievietes otrpus ekrānam jutīsies tā it kā būtu satikušas savas draudzenes. Mēs tik ļoti vēlamies radīt brīvo un dzirkstošos sarunu atmosfēru, kurā katra ir iederīga. Mums ar Dagmāru un Sandu ir milzīga interese par šo piedzīvojumu, jo mēs esam tik dažādas -  katra ar savu pasaules redzējumu, taču būtiski, ka mēs viena otrai atļaujam būt pašām, neliekot pielāgoties vai mainīties.” Tā Kristīne Virsnīte.