Auto noma ar šoferi – kādas ir priekšrocības?

Unsplash.com

Neatkarīgi no tā, kāds ir izvēlētais maršruts un cik ilgā laikā vēlies to izbraukt, privātais auto ir viens no ērtākajiem risinājumiem. Tas ļauj būt pilnībā neatkarīgam, tas ir ērtāks, līdzi var paņemt vairāk mantu un arī līdzbraucēji būs Tevis paša izvēlēti. Taču, ko darīt, ja vēlies izbaudīt visu augstāk minēto, bet pats pie stūres nevari vai negribi sēsties? Viens no risinājumiem ir auto noma ar šoferi. Kā tas strādā un kādas ir priekšrocības, izvēloties auto ar šoferi? Atbildes meklējām pie uzņēmuma Alvicar.lv automašīnu šoferīšiem.

Auto šoferis ir profesionālis, kurš sniegs Tev drošību

Šoferis ir labākais risinājums, ja vēlies, lai brauciens būtu drošs. Ja pats nevēlies vai nespēj vadīt automašīnu, protams, vari palūgt to darīt sev tuvam cilvēkam, kuram uzticies, bet auto vadīšana nav viegla lieta, īpaši, ja esi pie cita auto stūres un brauciens būs garš. Šoferis ir sava aroda profesionālis. Viņš ir kvalificēts un pieredzējis braucējs, kura uzdevums ir ne tika Tevi aizvest no punkta A uz punktu B, bet arī pilnībā parūpēties par visu pasažieru drošību brauciena laikā.

Nomājot auto ar šoferi, par personīgajām mantām nebūs jāuztraucas

Nomājot automašīnu, Tu iegūsti arī mantu glabāšanas vietu, kas ir svarīgs aspekts, ja dodies ceļojumā. Ja Tevi tajā pavada arī šoferis, viņš uzmanīs, lai Tavas personīgās lietas nekur nepazūd. Viņš arī palīdzēs Tev mantas pārnēsāt, ja radīsies tāda nepieciešamība. Pat, ja nomāsi auto tikai uz vienu dienu kādam īpašam notikumam – limuzīna noma kāzām vai auto noma izlaidumam – tad būs kāds, kuram uzticēt ziedus. Svinību kņadā ir vieglāk, ja par šādiem sīkumiem parūpējas kāds cits.

Iznomāt auto ar šoferi biznesā nav nekas neparasts

Ja Tavu uzņēmumu plāno apmeklēt kāds liels sadarbības partneris, iespējams, ir vērts iznomāt automašīnu ar šoferi. Daudzās valstīs šāds žests ir darījuma vērts. Šoferis sagaidīs cilvēkus lidostā, nogādās tos nepieciešamajos pieturas punktos un rūpēsies, lai viesi jūtas ērti un patīkami visu viesošanās laiku.

Limuzīnu noma ar šoferi ir piemērota ballēt gribētājiem

Ja ir iecerēts kāds īpašs pasākums lielākam cilvēku skaitam, piemēram, vecmeitu vai vecpuišu ballīte, izbrauciens limuzīnā to padarīs vēl labāku. Zinošais limuzīna šoferis ne tikai izvadās Tevi un Tavus draugus pa jūsu izdomāto maršrutu, bet arī parādīs citas populāras izklaides vietas. Turklāt limuzīns ir pasažieriem ērts – nebūs jādomā, kur atstāt visas līdzi paņemtās mantas un tā būs droša vieta arī “sagurušākam” draugam. Pirms vakara iedod šoferim fotoaparātu un Tev taps albums ar, iespējams, trakāko nakti Tavā dzīvē.