Auto noma - iespēja padarīt Tavu vasaru neaizmirstamu!

Pexels.com

Tavs personīgais auto ir saplīsis un autoservisa darbinieki īsti nespēj pateikt, cik ilgs laiks būs nepieciešamas tā salabošanai? Vēlies veikt automašīnai kosmētiskus uzlabojumus, to pārkrāsojot, un kā reiz tieši tagad meistaram ir brīvāks laiks to izdarīt? Varbūt Tavam auto beidzot ir uzradies pircējs? Lai kāds būtu iemesls tam, ka esi palicis bez sava transportlīdzekļa, auto noma ir labs risinājums, turklāt skaties uz to, kā uz iespēju: Tu vari izvēties tādu auto, kādu pats, iespējams, nemaz nepirktu!

Kabriolets vasaras karstajam piedzīvojumam!

Cik gan bieži cilvēkam gadās izdevība vasaru izbaudīt kabrioletā? Burvīgi laikapstākļi un automašīnas ekskluzivitāte Tavu vasaru var padarīt par atmiņām vērtu piedzīvojumu, ko vecumdienās varēsi atcerēties ar platu smaidu. Tev pat nav jādodas nekur tālu! Pietiek, ja  iznomāsi auto kaut vai uz nedēļas nogali. Izvēlies labu maršrutu un dodies dzīvē. Galvenais, lai laikapstākļi ir ceļam piemēroti!

Auto nomas piedāvājumā ir ļoti aizraujoši modeļi

Kabriolets ir tikai viens no variantiem. Šajā laikā Tu katru nedēļu vari izmēģināt citu automašīnu, marku un virsbūves tipu. Ja Tev ir atbilstoša kategorija, auto vari aizstāt ar motociklu vai izvēlēties mikroautobusu. Tajā varēsi sasēdināt visus savus kolēģus, lai dotos kopīgā saliedēšanās pasākumā. Meža ceļos dodies ar džipu vai kvadriciklu, bet pilsētas bruģētajām ieliņām piemēroti būs hibrīdauto vai elektromobilis. Kas zina, varbūt kāds no izmēģinātajiem Tev iepatiksies un iegādāsies to kā savu nākošo automašīnu.

Auto noma ar šoferi brīžiem, kad pats negribi būt pie stūres

Vai zināji, ka iznomāt auto var ar šoferi un tam nebūt nav nepieciešams svinīgs notikums? Šoferis var kļūt pat Tavu labāko draugu vasaras laikā. Viņš aizvedīs Tevi, kur nepieciešams, ja pats veselības dēļ nespēj vadīt auto. Viņš pavadīs Tevi un tavus tuviniekus garākā ceļojumā, ja Tev nebūs auto vadīšanai atbilstošās kategorijas. Viņš ļaus Tev izballēties pēc sirds patikas un pēc tam nogādās Tevi mājās. Šis cilvēks pat zinās vietas, par kurām Tev iepriekš nebūsi dzirdējis. Nomāt auto ar šoferi tiešām ir ļoti noderīgi!

Padari savu vasaru aizraujošu: Iznomā auto!