Auto virsbūves un salona kopšana ar keramisko pārklājumu

Photo by Matthew Dockery on Unsplash

Vēlies, lai mašīna spīd un laistās cauru gadu, švīkas uz auto virsbūves neparādās, un salons saglabā jaunas mašīnas izskatu? Iespējams, esi dzirdējis par iespēju automašīnas virsbūvi un salonu noklāt ar keramisko pārklājumu? Vai zini, kāds labums no keramiskā pārklājuma un cik bieži to nepieciešams atjaunot? Kopā ar auto mazgātavu Brilliance atbildēsim uz visiem jautājumiem!

Ar keramisko pārklājumu iespējams noklāt

  • Automašīnas virsbūvi
  • Auto salonu
  • Ādas sēdekļus
  • Nolaižamos tekstila jumtus

Kāpēc vajadzīgs keramiskais pārklājums mašīnas virsbūvei?

Keramiskais pārklājums nodrošina, ka mašīnas virsbūve spīdēs un laistīsies oriģinālajās krāsās. Īpaši pārklājums aizsargā laku un krāsu pēc pulēšanas, piešķir papildu spīdumu esošajai krāsai, un kalpo kā papildus aizsardzības slānis gadījumā, ja mašīna tiks saskrāpēta. Keramiskais pārklājums rada cietu slāni, tāpēc nelaimes gadījumā, visdrīzāk, cietīs tieši keramiskais pārklājums, nevis mašīnas krāsa un pati virsbūve.

Cik bieži jāatjauno keramiskais pārklājums tavam auto?

Ir dažādi keramiskā pārklājuma veidi. Daži jāatjauno ik pēc 3-5 gadiem, citi – reizi gadā. Viss atkarīgs, kā tiek lietots auto.

Keramiskā pārklājuma noturību ietekmē ceļa segums un mašīnas lietošanas biežums. Ja brauksi pa grants ceļiem, mazie akmentiņi ātrāk noskrāpēs virsbūvi, savukārt, pārvietojoties tikai pa šosejām, noturība būs ilgāka.

Kāpēc mašīnas salonu un krēslus jānoklāj ar keramisko pārklājumu?

Mašīnas salonu un krēslus ieteicams noklāt ar keramisko pārklājumu, lai nodrošinātu ilgstošu tīrību auto iekšienē.

Ādas sēdekļi tiek aizsargāta no netīrumiem, piemēram, džinsa bikses mēdz atstāt nospiedumus uz sēdekļiem ar laiku, vai dzīvnieku, vai mantu pārvadāšana arī liek par sevi manīt.

Ja salonā ir parastie sēdekļi ar auduma pārvalku, keramiskais pārklājums parūpēsies par to, ka mitrums netiek laists cauri, piemēram, ja nejauši izlīs kāds dzēriens.

Kad ir īstais brīdis uzklāt keramisko pārklājumu automašīnai?

Īstais brīdis uzklāt keramisko pārklājumu būtu:

  • Virsbūves gadījumā – pēc auto mazgāšanas un pulēšanas
  • Salona un sēdekļu gadījumā – pēc ķīmiskās tīrīšanas

Tas nodrošinās, ka rezultāti saglabāsies ilgstoši.

Ja vēlies savest kārtībā savu auto, atjaunot tā virsbūves vizuālo izskatu, nopulēt to un pārklāt ar keramisko pārklājumu, un arī parūpēties par salonu, ved savu auto uz Brilliance auto mazgātavu, kur tavs spēkrats tiks sakopts un pārvērsts līdz nepazīšanai! Izbraucot no salona, tas mirdzēs gluži tāpat, kā pirmajā reizē! Zvani uz 26118489 vai brauc uz Brilliance salonu , kas atrodas Vimbukrogā, Zvejnieku ielā 20!