Beverīnas novada svētki “Mēs – Tālivalža cilts”, Trikātā

Beverīnas novada svētki 7. un 8.augustā pulcēs novadniekus, kaimiņus, tuvākus un tālākus viesus kopīgās izklaidēs, dejās un dziesmās.  Svētku ieskaņā 7.augustā plkst. 20:00 Trikātas kultūras nama lielajā zālē tiks rādīta Kauguru pagasta amatierteātra ''Vīzija'' izrādē ''Grēku grāmata''. Savukārt 8.augustā ikviens varēs atrast savai gaumei piemērotāko atpūtu un aktivitātes – iepirkties tirdziņos, apmeklēt koncertus un pārbaudīt spēkus sportiskajās aktivitātēs, aplūkot izstādi un piedalīties aizraujošajā nemotorizēto braucamrīku parādē. Svētki solās būt patiešām aizraujoši. Kas tad plānots programmā?

Amatnieku un mājažotāju tirdziņš

Visas dienas garumā darbosies arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Būsim priecīgi par ikvienu tirgoties gribētāju, kas ar savām rokām un savu darbu rada garšīgas, skaistas, veselīgas, interesantas, saimniecībā noderīgas lietas gan lieliem, gan maziem, gan ikdienai, gan svētkiem.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 5.augustam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv > Kultūra un sports, ko ir nepieciešams nosūtīt uz e-pastu: marija.melngarsa@beverina.lv

Radošās darbīcas un māksla

8.augustā dāmām tiks piedāvāta radošā darbnīca “Sievietes skaistums viduslaikos”.

13:00 tiks atklātas fotoizstādes – “Trikātas lappuses” un mākslinieces Lienes Siliņas personālizstāde “Es – Cilvēks Mākslā”

Piedalies sportiskajās aktivitātēs!

8.augustā svētku programma sāksies no plkst. 11:00 ar dažādām sacensībām, sportiskām aktivitātēm un sabiedrības “Rona” kausa izcīņu volejbolā.

Svētkos, visas dienas garumā no plkst.13:00, aktīva dzīves veida piekritējiem būs sportiskas un aizraujošas aktivitātes – loka šaušana, viduslaiku galda spēles u.c.

Bērniem - piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, burbuļu pūšana, vizināšanās zirga mugurā. Piepūšamās atrakcijās, samaksājot 1 EUR, bērni varēs izpriecāties visu dienu. Pieejamas būs divas atrakcijas – lielā “Mežonīgie rietumi” un mazā pašiem mazākajiem bērniem.

14:00 Šķēršļu skrējiens “Tālivalža taka” (nolikums būs pieejams www.beverinasnovads.lv)

Baudi koncertus!

  • 14:30 Bērnu popgrupu koncerts
  • 16:00 Koncertu izdziedās duets “Signe un Jānis”
  • Plkst. 19:00 – koncerts pilskalnā “Starp sapņu miljoniem”.
  • No plkst. 21:00 spēlēs grupa “Zeļļi” (ieeja 5 EUR).

Izveido savu braucamrīku un piedalies parādē!

Šāds brauciens tiek organizēts pirmoreiz un tajā būs redzami dažādi izpušķoti stumjami, velkami un braucami rīki.

Nemotorizēto braucamrīku parāde (velkamie, stumjamie un dažādi citi minamie) sāksies plkst. 18:00.  

Aicinām likt lietā fantāziju un radošo pieeju, izmantojot gan ķerras, bērnu ratiņus, ģimenes ar velosipēdiem, divriteņus, trīsriteņus u.c.

Laipni aicināti piedalīties arī skrituļslidotāji, dēļotāji, skrejriteņotāji, ratiņkrēslos braucēji.

Lai parāde būtu interesanta un varētu atzīmēt ikvienu dalībnieku, lūgums pieteikt savu dalību līdz 5.augustam pa tālr. 20364953 (Sarmīte).

Apbalvošana un svētku noslēgums

Konkursa “Sakoptākā sēta” dalībnieku apbalvošana, kurā tiks godināti uzvarētāji vairākās nominācijās norisināsies pirms grupas Zeļļi koncerta.

Svētku dienas noslēgumā pilskalnā ar krāsainām LED gaismām tiks izgaismoti koki, kas ar savu krāšņumu un košajiem gaismas rakstiem ļaus noticēt brīnumam gan lieliem, gan maziem.

Sajutīsim svētku kopā būšanu, atradīsim gardākās un skaistākās lietas svētku tirdziņā, priecāsimies par aizraujošām kultūras un sporta programmām!
Gaidīsim Jūs ciemos Beverīnas novadā, Trikātā!