Bezvadu signalizācija arī tavās mājās!

pixabay.com

Lai pieslēgtu apsardzi privātīpašumā vai uzņēmuma telpās, lielākoties nepieciešams vienoties ar apsardzes firmas darbiniekiem par piemērotāko laiku vietas novērtēšanai, vadu savilkšanai un sarunāt vēl vienu tikšanās reizi priekš apsardzes ierīkošanas. Signalizācijas uzstādīšana aizņem daudz laika, taču mūsdienās tieši laiks ir pats svarīgākais, tāpēc “Securtiy.lv” piedāvā unikālu risinājumu – modernu bezvadu signalizāciju!

Kā pasūtīt bezvadu signalizāciju?

Pavisam vienkārši – sazinies ar “Security.lv” speciālistiem, zvanot uz 22080822. Kopā ar operatoru tev būs iespēja izanalizēt, kāds drošības komplekts nepieciešams tieši tavam mājoklim, garāžai vai ofisam. Pēc tam speciālists informēs par iespējamo paciņas saņemšanas vai piegādes laiku.

Kas ietilpst bezvadu signalizācijas pamata komplekta pakā?

  • Sistēmas bloks, kas jāpieslēdz strāvai klasiskajā rozetē, taču darbosies arī uz bateriju gadījumā, ja mājā pazudīs elektrība.
  • Drošības magnēti, kuri nostrādās, kad durvis vai logs tiks atvērts.
  • Kustību sensors, kas reaģē uz kustību telpas konkrētā daļā (uz kurieni sensors novirzīts), taču nereaģē uz mājdzīvniekiem.
  • Autonomais jeb bezvadu dūmu detektors.

Vai iespējams pasūtīt papildus ierīces? Kādas?

Jā. Iespējams iegādāties papildus dūmu detektorus, magnētus, kustību sensorus. Ja nepieciešams, var iegādāties arī ūdens noplūdes detektorus un tvana gāzes noplūdes detektorus. Mūsdienās cilvēki ar vien biežāk izvēlas uzstādīt arī novērošanas kameras, tāpēc arī tās iespējams pievienot pasūtījumam.

Kā uzstādīt bezvadu signalizāciju?

Kad saņemsi paciņu ar visu nepieciešamo komplektāciju, laiks ķerties klāt pie signalizācijas uzstādīšanas. Visas ierīces piestiprinās pie virsmām ar noturīgu lipekli. Sāc ar sistēmas bloka uzstādīšanu, izvēlies labāko vietu tam – tā lai tas būtu pievienots strāvai un atrastos tuvu pie ieejas durvīm. Pēc tam izvēlies vietas, kur novietosi kustību sensorus un magnētus, kā arī dūmu detektoru, un citas ierīces, ja tādas esi pasūtījis. Apsardzes firmas palīgs vienmēr palīdzēs klātienē vai konsulēs pa tālruni, piemēram, izmantojot Whatsapp.

Pēc tam turpini ar aplikācijas lejupielādi! Saņemot paciņu, saņemsi arī nepieciešamās norādes ar aplikācijas nosaukumu un lietošanu. Parasti par parolēm, nosaukumiem un atbildīgajām personām vienojas pirms paciņas pasūtīšanas, lai apsardzes firma varētu reģistrēt konkrētās privātpersonas vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, istabu skaitu, mājas, ofisa, dzīvokļa adresi un nekļūdīgi veikt objekta reģistrāciju.

Kad reģistrācija veikta, vari droši atstāt māju un vērot situāciju savā aplikācijā. Ja esi pieslēdzis arī novērošanas kameras, tad varēsi vērot darbību telpās, kamēr esi prom. Reizēm interesanti redzēt, ko mūsu mājdzīvnieki dara, kamēr neesam mājās, bet, ja nopietni, tad, pateicoties novērošanas kamerām, jau laikus gan tu, gan apsardzes pults pamanīs nepiederošu personu tuvošanos objektam.

Kā darbosies bezvadu signalizācija?

Pametot telpas kontroles panelī nepieciešams ievadīt drošības kodu, pēc 30 sekundēm signalizācija būs aktivizēta. Ja kāds no sensoriem uztvers kustību, vai dūmu detektors uztvers dūmus, tad par to tiks nosūtīta push ziņa uz aplikāciju lietotāja tālrunī. Ja uz trauksmi lietotājs nereaģēs, Security.lv apsardzes darbinieki reaģēs uz šo situāciju, galvenajā pultī reģistrēs kustību un nosūtīs grupu uz objektu. Paralēli tu tiksi brīdināts par aktuālo situāciju. Nekādu zvanu no apsardzes pults, nekādu neērtību - visas darbības notiek aplikācijā!

Cik signalizācijas ierīces drīkstu pieslēgt vienā telpā?

Vienā telpā var pieslēgt kustības detektoru, dūmu detektoru, magnētu. Pie viena sistēmas bloka var pieslēgt 32 ierīces (kustību detektoru, dūmu detektoru, magnētus) tādā attālumā, lai sistēmas bloks to redz un gatavs uztvert signālus.

Cik apsargājamu istabu jeb telpu drīkstu pieslēgt vienā objektā?

Kā jau minējām, pie viena sistēmas bloka var pieslēgt 32 ierīces (kustību detektoru, dūmu detektoru, magnētus) tādā attālumā, lai sistēmas bloks to redz un gatavs uztvert signālus. Tā var būt arī māja ar 12 istabām – katrā istabā varētu uzstādīt kustības detektoru, tad vēl garāžā ielikt vienu kustības un vienu dūmu detektoru, tādu pašu komplektu ievietot arī saimniecības telpā, pirmo ēkas stāvu apdrošināt arī ar stikla plīšanas detektoru un pievienot sirēnu, trauksmes pogu, pirtī un pie apkures katla var ierīkot temperatūras detektoru, katlu telpā, ja tāda ir, var ieviest ūdens noplūdes detektoru. Vēl pie vārtiņiem var pievienot magnētu, lai tiktu uztverta vārtu atvēršana. Mājās pie galvenās ieejas vēl derētu ugunsdrošības trauksmes poga. Tā viss salasās un kopā var sanākt 32 ierīces, kas darbotos vienā objektā. Tātad – telpu skaits nav nozīmīgs, bet gan iekārtu skaits, kas tiek pieslēgts pie viena sistēmas bloka.

Vai no aplikācijas varu pārlūkot vairākus objektus?

Jā. Aplikācija paredz, ka vari vērot situāciju vairākos objektos reizē: ofisu, māju, dzīvokli un vasaras māju. Protams, lai pieslēgtu objektus savam profilam, nepieciešams sazināties ar Security.lv un vienoties par to.

Ko darīt, ja signalizācija nostrādājusi, bet aplikācijā neizdodas atcelt trauksmi?

Lai gan šāda situācija varētu gadīties reti, jo aplikācija parasti strādā bez aizķeršanās, ir paredzēta arī rīcība šādā gadījumā. Pavisam vienkārši – konstatējot viltus trauksmi (piemēram, durvis nebija kārtīgi aizvērtas, un durvju magnēti tāpēc noreaģē), atcelt ekipāžas ierašanos var zvanot uz galveno pulti 22080850.

Cik maksā bezvadu signalizācijas risinājumi?

Lai iegādātos mūsu moderno signalizācijas risinājumu, drošībā būs jāiegulda 165 eiro pluss PVN. Šajā summa ietilpst starta komplekts. Iemaksa tiek veikta avansā kā garantijas summa par signalizācijas iekārtām. Turpmākā uzturēšana izmaksā vien 18 eiro mēnesī. Esi gatavs padarīt savu mājokli drošu? Zvani – 22080822 !