Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas pusē un būvdarbu zonās

Pexels.com

No šodienas Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa (A5) krustojumā jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā.  Lai nokļūtu no Babītes uz Jūrmalu ir jābrauc pa Rīgas apvedceļu(A5) Salaspils virzienā, jāveic apgriešanās manevrs un jāizmanto nobrauktuve uz Ventspils šosejas (A10) virzienā uz Jūrmalu.

Joprojām ir slēgta nobrauktuve no Rīgas apvedceļa (A5) uz Jūrmalas šoseju (A10). Lai nokļūtu no Liepājas uz Rīgu autovadītājiem jābrauc taisni Babītes virzienā, jāveic apgriešanās manevrs un tad jānobrauc no Rīgas apvedceļa (A10) uz Jūrmalas šoseju (A10).

Aicinām autobraucējus remontdarbu zonā nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu. Rīta un vakara stundās, kā arī brīvdienās satiksme Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā var būt palēnināta.

Būvdarbi turpinās arī uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, savukārt visplašākie remontdarbi ir uz reģionālā autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz Zirām. Tur ir septiņi luksoforu posmi un lai tos izbrauktu nepieciešama pusotra stunda.

Citi lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā patlaban ir šādi:

Vidzemē

  • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums, posmu var šķērsot 20 minūtēs;
  • Autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Ikšķiles līdz Tīnūžiem divi luksoforu posmi ātruma ierobežojumi, ceļā jāpavada 20 minūtes;
  • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei divi pagaidu luksofori, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, ceļā jāpavada 15 minūtes.

Latgalē 

  • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei ātruma ierobežojumi un viens luksoforu posms un ceļā paies nepilna pusstunda, satiksmi organizē regulētāji;
  • Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes Litenes virzienā četri luksoforu posmi. Ātruma ierobežojums 50 km/h un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes.

Zemgalē   

  • No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme divos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, ir ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, remontposma izbraukšanai nepieciešama aptuveni pusstunda.

Kurzemē 

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām septiņi luksoforu posmi, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, nepieciešama aptuveni pusotra stunda būvdarbu posma izbraukšanai;
  • Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi, posmu var izbraukt aptuveni 30 minūtēs.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.