Brīvdabas muzeja Gadatirgus šogad norisināsies tiešsaistē

Mobilais telefons, foto by PhotoMIX-Company, pixabay.com

Ar Luminor bankas atbalstu 50. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus šogad notiks tiešsaistē, informē Arnita Beinaroviča, Luminor konsultante.

Vietnē www.egadatirgus.lv Brīvdabas muzeja Gadatirgus dalībnieki - amatnieki un mājražotāji - publicēs savus darinājumus, savukārt pircēji no Latvijas un citām valstīm varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar meistariem, lai iegādātos izvēlētās preces. Plānots, ka portāls darbību uzsāks augusta vidū.

Noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ Brīvdabas muzeja 50. Gadatirgus norise tika pārcelta uz 2021.gadu.

"Sabiedrības veselības interesēs apzināmies, ka šogad nevaram nodrošināt šī pasākuma norisi atbilstoši prasībām, tāpēc priecājamies par Luminor bankas iniciatīvu 50. sezonu ieskandināt ar virtuālo Gadatirgu. Ceram, ka šādi mums izdosies saglabāt un nostiprināt saiti starp mūsu amatniekiem un tautas daiļamatu darinājumu mīļotājiem līdz nākamajam klātienes Gadatirgum 2021.gadā, kas tradicionāli tiek plānots pirmajā jūnija nedēļas nogalē," stāsta Arnis Radiņš, Brīvdabas muzeja direktora pienākumu izpildītājs.

Brīvdabas muzeja Gadatirgus ir gada lielākais notikums Latvijas amatniecībā un katru gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku un desmitiem tūkstošu apmeklētāju. Brīvdabas muzeja Gadatirgus amatniekiem un mājražotājiem ir nozīmīgākais gada pasākums, kura laikā tiek realizēta liela daļa ar mīlestību izgatavoto darinājumu un gardumu dažādām gaumēm. Brīvdabas muzeja Gadatirgus 50. sezonas tiešsaistē rīkotāji vēl veiksmīgu tirgošanos arī e-vidē.