Buktes likvidēšana bez krāsošanas – kādas ir priekšrocības?

Pexels.com

Šauras lielveikalu autostāvvietas, vējā krītoši koki un bērni uz divriteņiem – pastāv dažādi veidi, kā mūsu automašīnas virsbūve var tikt sabojāta. Lai arī vizuālie defekti tehniskajai darbībai neskādē, buktes uz sāniem automašīnai nedara godu, turklāt var samazināt tālākpārdošanas vērtību un auto pievilcību potenciālā pircēja acīs. Lai likvidētu buktes, auto špaktelēšanas un krāsošanas darbi jau uzskatāmi par vēsturi. Pateicoties jaunai tehnoloģijai, mūsdienās šo procesu iespējams veikt ātri, par pieejamu cenu un bez detaļu demontāžas. Buktes likvidēšana bez krāsošanas - kas tas ir un kādas ir šīs tehnoloģijas priekšrocības?

Buktes likvidēšana bez krāsošanas – kas tas ir?

Buktes likvidēšana bez krāsošanas jeb Paintless Dent Removal (PDR) tehnoloģija ļauj bez krāsošanas atjaunot bojāto auto virsbūves detaļu, saglabājot tās oriģinālo laku un krāsu. Ar to bojāto detaļu ģeometrija tiek atjaunota, iedarbojoties gan no iekšpuses, gan ārpuses. Citur to sauc arī par Dellen Ohne Lackieren (DOL).

Kādas ir Paintless Dent Removal (PDR) tehnoloģijas priekšrocības?

Salīdzinājumā ar tradicionālo virsbūves iztaisnošanas shēmu, kurā ietilpst auto virsbūves izlīdzināšana, špaktelēšana, gruntēšana un tad krāsošana, iespiedumu likvidēšanā bez krāsošanas ir vairākas priekšrocības:

  • Tiks saglabāts oriģinālais krāsas un lakas pārklājums, kā arī tā biezums;
  • Virsbūves detaļu krāsas izlīdzināšana vairs nav problēma – vari būt drošs, ka pēc šī servisa apmeklēšanas automašīna nepārvērtīsies par raibu hameleonu, kam katra detaļa citā krāsā;
  • tehnoloģija jau 1 dienas laikā ļauj atgriezt detaļas sākotnējo izskatu, kamēr tradicionālā krāsas maiņa var aizņemt dienas vai pat nedēļas;
  • iespiedumu iztaisnošana ir daudz lētāka procedūra, nekā detaļu pārkrāsošana.

Cik izmaksās buktes likvidēšana bez krāsošanas?

Buktes likvidēšanas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem:

  • iespieduma izmēra, dziļuma, asuma;
  • defekta izvietojuma;
  • materiāla, ar ko speciālistiem būs jāstrādā (metāls vai alumīnijs).

Mazākās buktes būs iespējams novērst jau sākot no 25,00 EUR, bet precīzu tāmi par buktes izlīdzināšanu varēs pateikt speciālists, ja katrs gadījums ir individuāls.

Ņem vērā, ka šo buktes likvidēšanas metodi var pielietot tikai tad, ja auto krāsa nav bojāta – tātad bez būtiskiem skrāpējumiem un bez krāsas vai lakas saplaisājumiem. Ja automašīna ir vecāka par 10 – 15 gadiem, remonta laikā ir iespējama krāsojuma plaisāšana.

Ja nu reiz ir gadījusies "skāde" un auto virsbūve ir iebuktēta, iesakām Paintless Art. Tavs auto būs īsta juveliera rokās!