Būvgružu izvešanas iespējas un riski?

Foto : SIA '' AIVUS''

Izvest būvgružus. Šī tēma mēdz nodarbināt to cilvēku prātus, kuriem īpašumā ir jaunbūve vai nesen noslēdzies mājokļa remonts. Protams, ikvienam ir vēlme atbrīvoties no būvgružiem ātri, ērti un lēti. Un tas ir iespējams!

Kur nedrīkst mest būvgružus?

Viss lētākā iespēja atbrīvoties no būvgružiem ir pašam tos izmetot. Tikai jāņem vērā, ka tas var nebūt nemaz tik vienkārši, kā izklausās. Būvgružus ir stingri aizliegts izmest sadzīves atkritumiem paredzētajos konteineros. Vēl stingrāk ir aizliegts no tiem atbrīvoties, izmetot tos, piemēram, mežā. Šāda rīcība ir ne tikai ļoti dabai nedraudzīga, bet arī nelikumīga. Agrāk vai vēlāk šāda rīcība var novest pie nopietnām sekām.

Kā atbrīvoties no būvgružiem prātīgi?

Viena no izejām ir pašam vest būvgružus uz šķiroto atkritumu laukumu. Šai versijai gan ir divi priekšnosacījumi. Pirmais – būvgružu nav pārāk daudz. Otrais- ir pieejams transports ar ko šos būvgružus uz šķirošanas laukumu aizvest. Ar vieglo automašīnu, it īpaši ja patīk to uzturēt tīru, pārvest būvgružus nebūs prāta darbs.

Otrs variants ir izmantot speciālas būvgružu savākšanas kompānijas pakalpojumus. Izvēloties kompāniju ne tikai jāizvērtē cenu politika. Jānoskaidro arī tas, vai uzņēmums tiešām šādam darbam ir sertificēts. Reizēm sludinājumu portālos pieejama informācija par privātpersonām, kuras lēti piedāvā aizvest būvgružus. Izmantojot šo komersantu pakalpojumus, jābūt prātīgam. Likumsargi zina stāstīt, ka neprofesionāli pakalpojumu sniedzēji būvgružus mēdz izgāzt tam absolūti nepiemērotās vietās. Līdz ar to, labāk izmantot pieredzējušu uzņēmumu pakalpojumus. Piemēram, droši var vērsties pie SIA ‘’AIVUS’’ speciālistiem. Pieteikt būvgružu izvešanu var zvanot pa tālruni 26819419. Uzņēmums garantē gan draudzīgu cenu politiku, gan augstu kvalitāti. Papildus būvgružu izvešanai ‘’AIVUS’’ piedāvā atkritumu izvešanu, konteineru nomu, lapu un zaru izvešanu, kā arī sniega šķūrēšanu un izvešanu. Tāpat uzņēmums piedāvā kvalitatīvu produkciju, ja radusies nepieciešamība iegādāties melnzemi, šķembas, granti vai dēļu atgriezumu malku.