Chrome iespējas Tavas produktivitātes uzlabošanai, strādājot tiešsaistē

Produktivitāte, Photo by cottonbro from Pexels

Nav noslēpums, ka interneta pārlūkam Chrome ir pieejami daudz un dažādi paplašinājumi, kas noderīgi gan biznesā, gan personīgajādzīvē. Šoreiz apskatīsim paplašinājumus, kas var palīdzēt paaugstināt produktivitāti, saglabāt fokusu uz veicamajiem darbiem un izvairīties no lieka stresa. Protams, ka tādu ir krietni vairāk, taču šeit padalāmies ar dažiem, kas mums patīk un ko iesakām izmēģināt.

StayFocusd – laika zagļu limitēšanai

Tiešsaistes pasaule ir piepildīta ar traucējošām vietnēm, kas ir milzīgas produktivitātes un laika zaglis. StayFocusd palīdz saglabāt produktivitāti un noteikt tev pašam limitu, cik ilgi vēlies lietot konkrēto interneta vietni šajā reizē. Pēc tam tā vairs nebūs pieejama. Piemēram, vari norādīt, ka lasīsi ziņas 10 minūtes un pēc tam jāķeras pie darbiem – attiecīgi pēc 10 minūtēm limitētā vietne izslēgsies.

OneTab – visas atvērtās cilnes vienā pārskatāmā sarakstā

Tu ikdienā dari virkni lietu vienlaicīgi? Visticamāk, ka Tev arī ir vienlaikus atvērti virkne šķirkļi interneta pārlūkā, kas laiku pa laikam liek apmaldīties. One tab palīdz ērtāk pārvaldīt un apskatīt visas cilnes. Tu vari nevērt tās bez apstājas vaļā un ciet, bet ievietot vienā ērtā satura rādītājā, kas var stāvēt atvērts un tas netraucēs tev orientēties neskaitāmajos logos. Ja kādu vietni esi atvēris vaļā, negribi to vērt ciet, bet tā tomēr traucē noorientēties, uzklikšķinu uz Onetab piltuvītes un visas atvērtās cilnes sakārtosies vienā pārskatāmā sarakstā.

Save to Pocket – saglabā vērtīgo, ko lasīt vēlāk

Reizēm gadās nejauši uzdurties kādam interesantam rakstam, ko ir vērts apskatīt, bet tev nav laika Save to pocket palīdz “ielikt kabatā” šo vietni, lai vēlāk varētu to izlasīt sev ērtā laikā. Labākais – saglabātos rakstus var aplūkot arī bezsaistē. Šis rīks palīdzēs tev ātri piefiksēt un nolikt malā to, kas tev interesē, bet nav paredzēts lasīšanai tagad.

Momentum – dienas plāns un mērķi

Momentum ir lielisks rīks, kas palīdz gan salikt dienas plānu, kā arī noturēt fokusu uz galvenajiem veicamajiem uzdevumiem. Turklāt tas ik pa laikam mēģinās tevi iedvesmot ar kādu citātu vai iedvesmas attēliem. Tiesa gan, šis rīks ar pilnu funkcionalitāti ir par simbolisku maksu.

Piezīmju dēlis Note board

Šī lieliskā rīka pamatā ir iemīļotās piezīmju lapiņas tikai virtuālā formātā. Tās palīdz izvietot ekrānā atgādinājumus, piefiksēt idejas vai uzdevumus, Turklāt šim lietojumam ir iespēja veidot arī pastāvīgas uznirstošās piezīmes, kas palīdzēs saglabāt fokusu uz konkrētām lietām. Turklāt var veidot arī dažādus Roadmapus un Kanban dēļus, kas palīdzēs arī atsekot darbu plūsmu un progresu, kalendāru utt. Tu vari palīdzēt sev ar šo rīku pat nomest svaru, ja vēlies un pievienot atgādinājumus, kad jāizkustās vai jāatpūtina acis

Buffer – efektīvākai sociālo mediju pārvaldībai

Patiks tiem, kas ikdienā strādā ar vairākiem sociālajiem medijiem. Šis rīks ļauj sasaistīt vienuviet un pārvaldīt Twitter, Instagram, Linkedin un Facebook kontus, vienlaikus arī daloties ar ziņu visos reizē, redzot lietotāju iesaistes un planojot postus jeb ziņojumus vienuviet. Šis biznesa rīks gan nav bezmaksas, taču Tu vari izmēģināt trial versiju pāris nedēļas un pats pārliecināties – vai Tev patīk šis risinājums. Taču tas ir patiešām ērts.

Ekrāna ierakstīšana ar Loom for Chrome

Kuram gan nav gadījies attālināti mēģināt kādam kaut ko izskaidrot, parādīt vai pamacīt? Pat, ja pirmajā brīdī šķiet, ka viss saprotams, bet pēc mirkļa jau virkne lietu aizmirstas. Tāpat var gadīties, ka dodies atvaļinājumā un jāatstāj kolēģim instrukcija, kā rīkoties – nekas nav vieglāk un ērtāk kā izveidot ekrāna ierakstu – parādi, izstāsti un nodemonstrē visu ko vēlies un ieraksti ekrānu un savu stāstījumu. Pēc tam iegūsi saiti uz ierakstu, ko vari nosūtīt konkrētiem kolēģiem vai iesaistītajiem, lai viņi varētu šo ierakstu atkal un atkal noskatīties pēc nepieciešamības.

Izlasi arī: