Cik drošs ir e-pasts un datu uzglabāšanas serviss, kuru izmanto?

Photo by Marvin Meyer on Unsplash

Mūsdienās darba ritms ir kļuvis īpaši dinamisks un steidzīgs – atbildam uz e-pastiem, sēžot lidmašīnā, mums nav laika gaidīt, kad kolēģis atsūtīs nepieciešamos datus, jo gribam tos redzēt uzreiz un bez kavēšanās, kā arī plānot tikšanās un sapulces bez starpniekiem un nodot informāciju visiem iesaistītajiem vienlaicīgi. Tajā pašā laikā - mēs nedrīkstam riskēt ar sensitīvas informācijas noplūdi vai uztraukties, ka, pieslēdzoties kafejnīcas wifi, mūsu datiem piekļūs nepiederošas personas.

Kādai jābūt komunikācijas platformai mūsdienīgā uzņēmumā?

 Efektīvu biznesa komunikāciju raksturo divi faktori:

  •  tai ir jābūt maksimāli atvērtai, lai darbinieks varētu piekļūt dokumentiem, kalendāriem un e-pastiem no jebkuras ierīces( datora, telefona, planšetes), jebkurā laikā un vietā;
  • sensitīvai informācijai par klientiem ir jābūt aizsargātai un droši noglabātai, ievērojot GDPR datu aizsardzības regulu

Kādas funkcijas piedāvā IceWarp ?

  • Aizsargātu un profesionālu e-pastu servisu ar savu domēnu, kurā iekļauta arī čata tērzēšanas iespēja. Čatam ir arī īpaša aplikācija mobilajam telefonam, ja nevēlies būt piesiets rakstāmgaldam un datoram, bet nepieciešams operatīvi sazināties ar kolēģiem, lai izstāstītu tikko prātā ienākušu ideju.
  • Ērti pieejamu kalendāru, kas ideāli piemērots, lai saplānotu un nepalaistu garām nevienu svarīgu sapulci.
  • Datu un dokumentu tiešsaistes noliktava - visi faili ir pieejami jebkurā laikā visās ierīcēs visai komandai. Dokumentu koplietošana un ātra pārlūka rediģēšana nekad vēl nav bijusi tik ērta.
  • Aplikācijas datoram un telefonam – jo nevienam vairs nav laika meklēt vajadzīgo mājaslapas adresi caur interneta pārlūku.

Kāpēc jāpariet uz IceWarp?

Milzīgs skaits uzņēmēju visā pasaulē izmanto atvērtus un bezmaksas e-pasta avotus - Gmail, Hotmail, Mail.ru, Inbox.lv utt. Lietotāji izmanto bezmaksas e-pastu un neuzdod sev jautājumu kāpēc tas ir bezmaksas, kur atrodas serveris, vai var uzticaties šim servisam un vai tas strādās arī rīt? Kam ir piekļuve manai pastkastei, tās saturam un kontaktiem?

Tie ir vienkārši jautājumi par kuriem lielākā daļa cilvēku nemēdz aizdomāties. IceWarp ir vienotā komunikācija vide kuras uzlabošanai un attīstībai tiek veltīti pēdējie 10 gadi. Izstrādāts no labākajām komunikācijas, sadarbības, drošības un mobilitātes funkcijām, IceWarp nosaka tendences, kā veidot efektīvu darba organizāciju un uzņēmuma komunikāciju.

Kā pāriet uz IceWarp?

SIA eXpoint speciālistu profesionālā komanda veiks visus nepieciešamus pārejas darbus no jebkuras iepriekš izmantotās komunikācijas platformas uz IceWarp ātri un ērti, piedāvājot arī pilnu apmācību. Turklāt tiks nodrošināts 24x7 tehniskais atbalsts.