Cilvēku mājokļus strauji iekaro sēžammaisi jeb pufi

Sēžammaisi sākuši strauju uzvaras gājienu cilvēku mājokļos. Laiskai atpūtai tos izvēlās gan, lai aprīkotu viesistabas, gan padarītu košākas bērnistabas. Vasarās tie arvien populārāki kļūst atpūtai terasēs un zvilnēšanai dārza ballītēs.

Kas tad īsti ir sēžammaisi?

Sēžamaiss, jeb pufs ir ļoti ērta mēbele, kura droši var aizstāt gan dīvānu, gan atpūtas krēslu. Pufi tiek izgatavoti no mākslīgās ādas vai mēbeļu auduma un tiek pildīti ar putopolistora granulām. Šīs granulas tiek izmantotas, jo ir ļoti mīkstas un iesēžoties pufā, tās piekļaujas cilvēka ķermenim, nodrošinot maksimālu komforta sajūtu.Ērtums sēžot sēžammaisā atkarīgs no pildījuma daudzuma, līdz ar to, katrs pufa īpašnieks var piemeklēt sev patīkamāko variantu.

Kā izvēlēties savu īsto sēžammaisu?                                                                                                              

Pufs ir ārkārtīgi funkcionāls. To ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu mājā. Uz tā var gan sēdēt, gan gulēt, gan ērti apsēdināt sanākušos viesus. Pirms izvēlēties īsto pufu, vispirms jāsaprot kādiem mērķiem tas kalpos. Ja pufu paredzēts lietot arī ārā, jāizvēlas mākslīgās ādas sēžammaiss. Lietošanai tikai iekštelpās, droši var izvēlēties arī mēbeļu auduma pufu. Otrs galvenais izvēles kritērijs ir sēžammaisa lielums. Ir būtiski zināt vai tas būs paredzēts bērniem, pieaugušajiem vai arī visiem ģimenes locekļiem. Tāpat vajadzētu saprast vai uz tā plānots sēdēt vienam vai diviem cilvēkiem. Protams jārēķinās arī ar telpas lielumu. Kad ar izmēriem ir tikts skaidrībā, var pievērsties patīkamākajam – pufa dizainam. Šeit nu iespējas ir ļoti plašas. ’’ PUPU MAISS’’ piedāvā iegādāties sēžammaisus 15 dažādos toņos un 15 dažādus modeļus, gan izvēloties mēbeļu auduma pufus, gan mākslīgās ādas pufus. Pastāv arī iespēja pasūtīt sēžammaisu ar saviem iniciāļiem vai uzņēmuma logo.

‘’Pupu maiss’’ – Latvijā ražoti sēžammaisi

Pufu eksperti ‘’ PUPU MAISS’’ sēžammaisus izgatavo no rūpīgi pārbaudītiem, bieziem un izturīgiem materiāliem. Uzņēmums dara visu iespējamo, lai iegādātie sēžammaisi kalpotu ilgi un ar savu ērtumu priecētu gan lielus, gan mazus. Uzņēmuma izgatavotie sēžammaisi ir droši gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sortimentā esošie mēbeļu audumi ir sertificēti un nesatur alergēnas vai kaitīgas vielas. Visiem ‘’ PUPU MAISS’’ pufiem ir divu gadu garantija.

Plāno lielāku ballīti? Sēžammaisus iespējams arī iznomāt!

Ja plānota lielāka ballīte, bet nav īsti skaidrs, kur visus sanākušos viesus sēdināt – ‘’ PUPU MAISS’’ piedāvā iespēju sēžammaisus iznomāt. Arī šajā gadījumā būs iespējams izvēlēties gan pufu lielumu, gan krāsu.

Visvieglāk izvēlēties savu īsto pufu, būs dodoties uz ‘’ PUPU MAISS’’ veikalu Rīgā, Ganību dambī 26. Šeit varēs ne tikai saņemt profesionālas konsultācijas par sēžammaisu  izvēli, bet arī pufus izmēģināt.