Cīņa pret vīrusiem un baktērijām

Ja no prusakiem, skudrām, lapsenēm vai blaktīm mājās izvairīties vēl ir iespējams, tad par baktērijām un vīrusiem to nevar teikt. Un ļaunākais – tie iemājo pie Tevis un Tu tos īsti pat neredzi. Turklāt vīruss nav vienkāršs parazīts, kuru vari viegli pamanīt vai likvidēt, jo vīrusi ļoti ātri pielāgojas videi - vienatnē cīņa var izrādīties problemātiska. Vīrusam ir tāda īpatnība – tiem nav iespējas vairoties, ka blakus nav dzīvas šūnas. Taču, tiklīdz vīruss nonāk cilvēka organismā, tas sāk pārsteidzoši ātri izplatīties.  Vīruss nav vienkārša saaukstēšanās, tas spēj izraisīt daudzas kaites, kuru ārstēšanai vajadzēs ilgu laiku un pacietību. Dažkārt arī stipras zāles negarantē dziedināšanu no vīrusa infekcijas.  Pat, vēršoties specializētās medicīnas iestādēs, pastāv liela varbūtība inficēties. Kādi ir varianti? Kā tad var iznīcināt vīrusus?  Kompānija Dezcontrol iesaka izmantot dezinfekcijas pakalpojumus, kas īpaši svarīgi šobrīd, kad visā pasaulē plosās koronavīruss.

 Pieredzējis dezinfektors spēj ātri atbrīvot no vīrusiem telpas, tādējādi saglabājot lielisku pašsajūtu gan uzņēmuma darbiniekiem, gan arī ģimenes locekļiem. Tāpat dezinfekcijas pakalpojumi ir ļoti būtiski un pieprasīti mācību iestādēs, kur jārūpējas par bērnu un skolotāju drošību. Pandēmijas laikā bez telpu dezinfekcijas iztikt nav iespējams, tādēļ noteikti vērsies uzņēmumā ar pieredzi, kas ātri palīdzēs uzlabot telpu drošību un atbrīvos tās no vīrusiem.

 Pastāv milzīgs vīrusu daudzums, kas var nopietni kaitēt cilvēka veselībai. Ar katru gadu to skaits pieaug. Inficēties ar vīrusu var jebkur – mājās, darbā, transportā vai vienkārši, pastaigājoties parkā. No tā neviens nav pasargāts. Īpaša uzmanība šobrīd tiek veltīta koronavīrusam. Cilvēks, kas mirst no šī briesmīgā vīrusa, ir palielinātas bīstamības avots, jo viņš izplata vīrusu tālāk. Vajadzētu pasūtīt telpas dezinfekciju mūsu kompānijā, ja jums rūp sava un savu tuvinieku veselība.

Kad var būt vajadzīga dezinfekcija pēc līķa?

Dezinfekcijas pasākumi pēc līķa tiek veikti, ja:

 ●       mirušā ķermenis atradies objektā ilgāk nekā diennakti,

●       nāves cēlonis ir infekcijas slimība,

●       cilvēkam mirstot, notikusi bioloģisko masu izdalīšanās,

●       tāda ir pasūtītāja vēlme. Mirušā radinieki un līdzcilvēki paši izlemj veikt mēbeļu, istabas vai visa mājokļa dezinfekciju sevis nomierināšanai.

 Ja ķermenis atrodas istabas temperatūrā ilgāk nekā diennakti, sāk pieaugt līķa sadalīšanās ātrums. Par to ir svarīgi neaizmirst. Ja mirušā ķermenis ir atradies automašīnā vai telpā un kopš miršanas brīža ir pagājis vairāk par divām diennaktīm, ir liela varbūtība, ka šajā vietā veidosies daudz patogēnu baktēriju, vīrusu, bīstamu sēnīšu u. c. It sevišķi aktuāls šis jautājums ir šodien, kad cilvēki mirst koronavīrusa infekcijas dēļ. Šā vīrusa daļiņas noteikti paliek pāri pēc koronavīrusa slimnieka nāves. Tāpēc ir svarīgi veikt kvalitatīvu un rūpīgu dezinfekciju.

 „DezControl” speciālisti pirms darbu sākuma, to procesā un pēc to beigām neveic mēbeļu demontāžu un nebojā tās. Miruša biomateriāls netiek skarts.

 Uzticiet vīrusa iznīcināšanu īstiem profesionāļiem

 Ja esat ieinteresēts telpas dezinficēšanā, ir vērts uzticēt šo darbu pieredzējušiem speciālistiem. Mūsdienās ir daudz diletantu, kuru rīcībā nav nepieciešamā aprīkojuma. Ja jūs esat ieinteresēts, lai jūs un jūsu radinieki vai darbinieki būtu veseli, jāvēršas pēc palīdzības kompānijā „DezControl”. Mēs palīdzēsim ātri tikt vaļā no visiem vīrusiem, kas varētu atrasties jūsu telpās.

 

Uzņēmumā “Dezcontrol” strādā augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi, kas uzkrājuši daudz nepieciešamo iemaņu. Darbā tiek izmantotas modernākās vīrusu apkarošanas metodes. Kompānijas speciālisti dezinficēs objektu visīsākajā laikā. Ja jūsu īpašumā kāds ir miris ar koronavīrusu, ir ļoti svarīgi, lai jūs pasūtītu dezinfekciju un līdz ar to pasargātu citus cilvēkus.

 Ja jūs pasūtīsiet dezinfekciju kompānijā „DezControl”, uzņēmums garantē, ka pēc telpu dezinfekcijas visiem cilvēkiem būs laba pašsajūta, jo līdzekļi, kas tiek izmantoti, nav ar specifisku smaku un ir ar zemu toksicitāti, kā arī neatstāj pēdas.  Telpu bez bailēm varēs izmantot. Darbā tiek izmantoti mūsdienīgi profesionāli preparāti, kas iznīcina lielu vīrusu skaitu. Tas attiecas arī uz COVID-19. Pēc telpas apstrādes šim vīrusam nebūs izredžu izdzīvot.

Dezinfekcijas laikā tiek apstrādāti visi telpā esošie priekšmeti. Ja koronavīrusa nonāvētā cilvēka līķis jau ir aiznests prom no telpas, tā vienalga ir jāapstrādā, jo vīruss varēja palikt tur. Jāmin arī, ka apstrādes laikā cilvēki un dzīvnieki var palikt objektā. Preparāti viņiem nekaitēs.

 Augsti kvalificēti speciālisti

 „DezControl” strādā sertificēti speciālisti, kuri precīzi zina, kas ietilpst viņu darba pienākumos. Tiek izmantoti vienīgi moderni un profesionāli preparāti un aprīkojums. Speciālisti ierodas objektā īsā laikā pēc tam, kad klients ir vērsies pēc palīdzības. Sevišķi svarīgi tas ir, ja telpā atrodas no koronavīrusa miris cilvēks.

 Deratizācijas uzņēmums “Dezcontrol” ātri iznīcinās jebkuru vīrusu un piedāvā veikt apstrādi dzīvoklī, vasarnīcā, kafejnīcā un pat ārā. Kas nav mazsvarīgi – uzņēmums garantē arī pilnīgu klienta konfidencialitāti.  Neviens neuzzinās par to, ka jūsu īpašumā notika dezinfekcija. Turklāt uzņēmums izmanto līdzekļus ar pagarinātu iedarbības laiku un vienmēr uzņemas garantiju par visiem saviem paveiktajiem darbiem. Runājot par cenu, jāteic, ka tā ir pieejama jebkuram klientam.

 “Dezcontrol” ir gatavi palīdzēt telpas apstrādē jebkurā diennakts laikā Rīgā un visā Latvijā. Ar vīrusiem nevajadzētu jokot. Telpas dezinfekcija ir jāveic regulāri. Ja jūs uztrauc sava un savu tuvinieku veselība, zvaniet uz mūsu mājaslapā norādīto tālruņa numuru.