Darba vieta kā pakalpojums – kas tas ir?

Vienkāršojiet un nodrošiniet IT darbu ar “Workplace as a Service” (Darba vieta kā pakalpojums) - pilnīgu IT mobilitātes risinājumu, kas sevī ietver visu, kas vien varētu būt nepieciešams uzņēmumam, par fiksētu ikmēneša maksu. Tas ir tehniskais nodrošinājums, programmatūra, mākoņpakalpojumi, pārvaldība un atbalsts. Sāciet izmantot šo pakalpojumu jau šodien un samaziniet IT izmaksas par 50%, norēķinoties pēc “maksā kā lieto” principa, bez avansa maksājumiem, slēptām izmaksām vai atlikušajiem maksājumiem!

KAS IR “DARBA VIETA KĀ PAKALPOJUMS” (WaaS)?

Visas IT vajadzības mobilam darbam vienā vienkāršā komplektā.

WaaS atbrīvos Jūs no ar IT saistītajām problēmām un slēptajām izmaksām, ļaujot koncentrēties uz pamat biznesu. Tas ir “maksā kā lieto” IT mobilitātes risinājums, kas ir pilnīgs, rentabls un drošs. Pakalpojumā ir ietverts tehniskais nodrošinājums, programmatūra, mākoņpakalpojumi, pārvaldība un tehniskais atbalsts - bez jebkādiem avansa maksājumiem.

Kā tas palīdzēs manam uzņēmumam?

Samaziniet IT izmaksas un vienmēr ziniet par ko maksājat Nav vajadzības iegadāties savu darba portatīvo datoru, ja to variet saņemt kā pakalpojumu atbilstoši Jūsu vajadzībām par caurspīdīgu, fiksētu ikmēneša maksu. WaaS atbrīvos Jūsu finanšu kapitālu citām investīcijām un ļaus Jūsu darbiniekiem veltīt vairāk laika pamat biznesam. Caurspīdīga ikmēneša maksa ietver visu nepieciešamo, lai Jūsu uzņēmuma IT vide būtu droša un atbalsts būtu vienmēr pieejams.

Par Jums rūpējas pat tad, kad neesiet birojā

Mūsdienās cilvēki pārvietojas daudz vairāk kā jebkad, tādēļ ir īpaši svarīgi rūpēties, lai Jūsu uzņēmuma bizness un dati būtu drošībā un aktuāli arī nemitīgi pārvietojoties. IT Drošības-, ierīču-, lietotņu atjauninājumu-, dzīves cikla- un aktīvu pārvaldība, šifrēšana, automātiska datu dublēšana – ir iekļauta katrā Paass pilnajā plānā. Paass vienmēr nodrošina atbalstu aparatūras kļūmes gadījumā̄. Ir pieejama arī papildu apdrošināšana, ja nu gadās apgāzt kafijas krūzi.

Koncentrējieties uz savu pamatbiznesu

Jūsu laiks ir pārāk vērtīgs, lai pats nodarbotos ar IT pārvaldību un atbalstu. Bieži vien ārpakalpojumu izmantošana mēdz būt nevajadzīgi dārga, neproduktīva. Paass vienmēr būs pieejams IT atbalsts dzimtajā̄ valodā, turklāt 24/7/365. Mēs Jums ļausim vienkārši strādāt, nevis nodarboties ar IT problēmu risināšanu.

SAMAZINIET IT IZMAKSAS AR CAURSPĪDĪGU MĒNEŠA MAKSĀJUMU

Vairāki Eiropas pētījumi rāda, ka tikai 25% no kopējām IT lietošanas izmaksām uzņēmumā sastāda IT ierīču cena. Izrādās, tiešās IT izmaksas ir tikai daļa no visām ar IT saistītajām izmaksām, iekļaujot gan ar IT saistītās dīkstāves, lēndarbīgus datorus, drošības problēmas, novecojušas programmas, komunikācijas ar IT piegādātājiem un citas. Ar IT Darba vietas pakalpojumu Jums būs tikai viens mēneša maksājums ar 100% caurspīdību un paredzamību!