Datortehnikas serviss un IT atbalsts veiksmīgam darbam no mājām

pexels.com

Daudzi šobrīd praktizē attālināto darbu un saskaras ar datortehnikas vai interneta savienojuma problēmām. Lai attālinātais darbs noritētu veiksmīgi, ir būtiski, lai datortehnika un citas komunikācijas tehnoloģijas būtu labā kārtībā. Daži pēc pirmajām neveiksmēm jau steidz uz veikalu pēc jauna datora, kamēr citi veiksmīgi atraduši IT atbalstu un iespēju atrisināt datortehnikas problēmas ar minimāliem līdzekļiem, uzlabojot savu esošo datoru. Datortehnikas apkalpošanas servisa un tirdzniecības komanda "oRiGiNaL.Lv & profITs Telecom" dalās pieredzē ar tipiskākajiem jautājumiem, par kuriem jāpadomā, lai, strādājot attālināti, nepaliktu bez sakariem vai tehnoloģijām:

Vai obligāti nepieciešams jauns dators?

Daudziem nācies izmantot vecu mājas datoru vai klēpjdatoru. Taču datorspeciālisti rekomendē nesteigties ar jauna iegādi, ja nav reālu problēmu ar t.s. “dzelzi” jeb pašu datoriekārtu. No uzņēmuma pieredzes, HDD cietā diska aizstāšana ar SSD Flash disku un MS Windows/MAC OS instalācija dod datoram otro dzīvību. Nelielas investīcijas tajā pašā vecajā labajā datorā un jautājums būs slēgts vēl pāris gadus.

Mākoņa internets – kā konfigurēt savienojumu?

Lielākā daļa ir dzirdējuši maģisko vārdu, ko sauc par attālināto VPN savienojumu jeb mākoņa internetu. Patiesībā tas nav tik sarežģīti un pieejams ikvienam. Šis savienojums ir izveidots datu uzglabāšanas un attālinātās darba ērtībai un drošībai. Taču par to pašam nemaz nav jādomā, jo, zvanot "oRiGiNaL.Lv & profITs Telecom" atbalstam, tas  palīdzēs konfigurēt mākoņus un drošu piekļuvi jūsu birojam un serverim.

Konsultācijas un attālinātais IT atbalsts

Pirmoreiz saskaroties ar darbu attālināti, var apjukt ikviens. oRiGiNaL.Lv & profITs Telecom komandas speciālisti sniedz konsultācijas par iekārtu lietošanu, uzklausīs problēmas, ieteiks iespējamos risinājumus – savienojot ar speciālistu vai organizējot konsultācijas vai remontdarbus izbraukumā.

Kādi apkalpošanas procesa pakalpojumi vēl var būt aktuāli?

Lai nodrošinātu veiksmīgu darbu ar datoriekārtām, tīkla pakalpojumiem un programmatūrām, "oRiGiNaL.Lv & profITs Telecom" komandas speciālisti veic šādus pakalpojumus:

  • Interneta pieslēguma bojājumu novēršana un problēmu risināšana;
  • Datoru, printeru, skeneru un tīkla iekārtu diagnostika, profilakse un remonts;
  • Datu rezerves kopēšanas serverī un no darba stacijām;
  • Datu atjaunošana no cietā diska;
  • Aizsardzība pret vīrusiem un ārstēšana;
  • Datorprogrammu uzstādīšana un precīza noregulēšana;
  • Datortīklu noregulēšana un optimizācija;
  • Web resursu izmantošanas kontrole un statistika.