Drošākais veids, kā nogādāt salikto kravu galamērķī!

Izvēloties kravu pārvadātājus, nereti sastopamies ar situāciju, kad jāsāk domāt par kravas drošību, jo uzzinām, ka krava sākumā tiks uzglabāta vienā noliktavā, vēlāk tā tiks pārvesta uz citu noliktavu, pēc tam uz citu, kā rezultātā nav zināms, vai nepārtrauktās pārvietošanas rezultātā krava nebūs cietusi. Lai izvairītos no šādām situācijām, nepieciešams atrast pārvadātāju, kas nodrošina saliktās kravas nogādāšanu galamērķī, izmantojot tikai vienu transportu.

SIA “Altreks” pārstāvji skaidro, ka gadījumā, ja klientu krava ir īpatnējas formas, nestandarta svara vai izmēra un to paredzēts iekļaut saliktās kravas pārvadājumā, profesionālie šoferi spēj sakomplektēt sarežģītās saliktās kravas vienā piekabē. Nereti, pārvadājot kravu uz Zviedriju vai Norvēģiju, sarežģītās kravas tiek vestas automašīnas puspiekabē, tādā veidā izvairoties no potenciālajiem kravas bojājumiem.

Krava no piegādātāja nonāk taisnā ceļā pie saņēmēja, kas ietaupa laiku, nodrošina pilnīgu kontroli pār preces drošību un aiztaupa papildus izmaksas, kas veidojas, ja saliktā krava tiek turēta noliktavā un pārvesta no vienas vietas uz otru, kamēr tiek sakomplektēta pilna saliktās kravas piekabe.

Kā zināt, ka krava tiks piegādāta saņēmējam, nevis vadāta pa noliktavām?

Par to noteikti jautā firmai, kas piedāvā kravas pārvadāšanas pakalpojumus! Interesējoties par piegādes laiku, izmaksām un preces apdrošināšanas iespējām, pajautā arī, vai prece tiks izkrauta vai pārvietota uz kādu noliktavu pirms tās pārvešanas.

Kāpēc svarīgi, lai saliktā krava tiek vesta pie klienta, nevis uzglabāta noliktavā?

Kā jau minējām, tas ir svarīgi, jo tādā veidā prece atradīsies tikai vienā transportlīdzeklī, pie viena šofera, visa atbildība būs viņa rīcībā. No drošības viedokļa – varēsi būt pārliecināts, ka ar sūtījumu un tā iepakojumu nekas ļauns nenotiks. Visbiežāk kompānijas, kas uzglabā kravas noliktavās, izmanto noliktavu pakalpojumus no kāda cita uzņēmuma – tas nozīmē, ka noliktavas nav viņiem piederošas, tātad par mantu uzglabāšanu un drošību viņi nevar pilnībā atbildēt, jo apsardzi nodrošina noliktava, nevis pārvadāšanas kompānija.

Ja pārvadātājs noteicis, ka saliktā krava tiks nogādāta galamērķī bez izkraušanas, vari būt pārliecināts, ka ar to nekas neatgadīsies. Bet, ja kaut kas notiks, zināsi, ko saukt pie atbildības!

Ja meklē pārvadātāju, kas droši, ātri un profesionāli nogādās kravu uz Zviedriju, Norvēģiju, Somiju, Igauniju, Lietuvu, vai kādu pilsētu tepat Latvijā, “Altreks” būs īstā izvēle! Zvani uz  67542459 vai 67542435 un noskaidro vairāk!