Durvis ver jauna medicīnas iestāde ar diennakts dežurārstu

Pexels.com

Ko darīt, ja nakts vidū parādījušās pēkšņas sāpes, drudzis, neskaidri vai citādi biedējoši simptomi? Izsaukt ātro palīdzību? Zvanīt uz diennakts konsultatīvo ģimenes ārstu tālruni? Gaidīt rītu? Cerēt, ka pāries? Tagad ir vēl viens variants - medicīnas centrs "VESELS CILVĒKS", kas atrodas Andreja Saharova ielā 20A un piedāvā:

Dežūrārsta pakalpojumi un ne tikai…

Medicīnas centrs "VESELS CILVĒKS" piedāvā vairāk  nekā 15 augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas, ultrasonogrāfiju, jebkura veida medicīniskas procedūras, laboratoriskus izmeklējumus, kas tiek veikti, izmantojot vismodernāko aprīkojumu.

Gadījumos, kad apmeklēt ģimenes ārstu nav iespējams (ārpus ģimenes ārstu darba laika), bet veselības stāvoklis neļauj gaidīt, pie mums ir pieejams dežūrārsts.

Konsultācijas pacientiem sniedz pieredzējuši ārsti un ārsta palīgi darba dienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 8.00 no rīta. Brīvdienās un svētku dienās pacienti var saņemt dežūrārstu konsultācijas visu diennakti.

Pie dežūrārsta var droši doties arī tad, ja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā saņemat atbildi, ka pacienta veselības stāvoklis nav tāds, lai dienests dotos bezmaksas izsaukumā. Pieņemšanai pie dežūrārsta nav nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, nonākt pie ārsta var dzīvās rindas kārtībā.

Ja dežūrārstam radīsies šaubas par pacienta veselības stāvokli, kurš var izraisīt dzīvības apdraudējumu, nekavējoties tiks palīgā aicināta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, lai pacientu nogādātu slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Iestādē strādā plaša profila speciālisti ar daudzu gadu pieredzi, kā arī vadošie Latvijas ārsti: neiroloģe docente Viktorija Ķēniņa, algologs, onkologs un paliatīvās aprūpes ārsts Vilnis Sosārs, ģimenes ārste Nataļja Ļihodejevska un citi augsta līmeņa speciālisti kardioloģijā, neiroloģijā, uroloģijā, pneimonoloģijā un rehabilitācijā. Procedūru kabinetā iespējams veikt jebkura veida injekcijas, potes, izņemt šuves vai veikt pārsiešanu, noteikt glikozes līmeni, kā arī nodot analīzes, kas tiks veiktas ar E. Gulbja laboratorijas starpniecību.

Izmantojot ērtu e-pieraksta formu, ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko vizītes laiku un pierakstīties pie kāda no medicīnas centra profesionāļiem: Atrodi nepieciešamo speciālistu, izpēti viņa darba grafiku, izvēlies piemērotāko vizītes laiku un pieraksties! Bet neatliekamiem gadījumiem vari telefonā piefiksēt numuru 8803.